АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: -3°C
Днепр: 0°C
Одесса: 7°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -4°C
Львов: 5°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Керівництво Служби фінансових розслідувань отримуватиме 62 тисячі гривень

Керівництво Служби фінансових розслідувань отримуватиме 62 тисячі гривень
Керівництво Служби фінансових розслідувань отримуватиме 62 тисячі гривень

Посадовий оклад керівника створюваної в Україні Служби фінансових розслідувань встановлено на рівні 40 прожиткових мінімумів — 62 тисячі гривень.

Про це пише в своїй статті для ZN.UA Юлія Самаєва. 

За словами автора, саме зарплати співробітників СФР стали предметом суперечок при обговоренні створення служби в Кабміні.

«З одного боку, для країни з середньою ЗП в 6000 грн — суми вражаючі. З іншого — співробітники служби будуть розслідувати зловживання, в яких мова йде про мільйони. Тримати їх на ставці рядових держслужбовців — значить власноруч створювати корупційні ризики», — пише ZN.UA. 

Відзначається, що оклади в СФР плануються такі: у керівника служби — 40 прожиткових мінімумів (64 тис. грн на сьогоднішній день), заступників — 35 (56 тис.), керівників територіальних підрозділів — 30 (48 тис.), старших детективів — 22 ( 35,2 тис.), рядових детективів — 20 (32 тис. грн).

«До окладу традиційно додаються надбавка за вислугу років, доплати за спецзвання, ранги держслужбовців і роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці. Додатковим бонусом виступить медична страховка для працівників: самим працівникам СФР держава буде оплачувати 90% вартості страхового поліса, а членам їх сімей — 70%», — вказує автор.

Як зазначив в коментарі ZN.UA міністр фінансів Олександр Данилюк, без високих зарплат в службу неможливо буде залучити кваліфікованих фахівців.

«Без нормальної зарплати неможливо залучити кваліфікованих фахівців, які будуть чесно і професійно працювати і відрізняти ВВП від ВДС, а ПДВ від ДСП», — зазначив він.

За словами Данилюка, згідно з розрахунками Мінфіну, для ефективної роботи Службі фінансових розслідувань буде потрібно близько 3 тисяч співробітників.

«Кількість працівників визначатиме Кабмін. За нашими розрахунками, службі необхідно не більше 3,5 тис. Чоловік, включаючи адміністративний персонал, щоб ефективно працювати», — зазначив міністр.

Глава Мінфіну також акцентував увагу на необхідності мінімізувати можливості для проходження в СФР екс-співробітників податкової міліції.

«Вони працювали в корумпованій системі і принесуть свої звички з собою. Критерії відбору співробітників будуть визначатися під кожну посаду. Але будуть і деякі загальні критерії — певний рівень грамотності, ерудиції, особливу увагу буде приділено знанням іноземних мов. У сучасному світі фінансові злочини не обмежуються кордонами, і багато підприємств ведуть зовнішньоекономічну діяльність, співробітникам необхідно буде читати контракти, інші документи і профільну літературу іноземною мовою або спілкуватись з правоохоронними органами з інших країн», — підкреслив глава Мінфіну.

Нагадаємо, 22 березня Кабінет міністрів України попередньо схвалила законопроект про Службу фінансових розслідувань (СФР).


Теги статьи: Заробітна платагрошіСФР

Дата и время 26 марта 2017 г., 17:58     Просмотры Просмотров: 1023
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053659