АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -7°C
Харьков: -3°C
Днепр: -2°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -2°C
Львов: -2°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

"Прокурора за руку привів Дубіль" - Владислав Атрошенко

"Прокурора за руку привів Дубіль" - Владислав Атрошенко
"Прокурора за руку привів Дубіль" - Владислав Атрошенко

Прес- конференція народного депутата України Владислав Атрошенка тільки в останній частині була схожа на передвиборну, бо основна частина розмови присвячувалася міським проблемам. 

Голова обласної організації Блоку Петра Порошенка, народний депутат Владислав Атрошенко детально і ґрунтовно розповів про три найгучніші скандали в Чернігові - тарифи "Чернігіводоканалу", крах банку "Демарк" та "Домобудівника". 

Щодо першого, народний депутат звернувся до правоохоронних органів з вимогою вжити всіх необіхдних заходів для витребування документів, які показують формування тарифів. Адже рішенням суду "Чернігіводоканал" закрив для громадськості механізм формування тарифів. А народний депутат має обґрунтовані підозри, що до вартості тарифів керівництво "Чернігіводоканалу" включає роботи, які не виконувались, або роботи, ціна яких завищена. 

Цікаві у нас і суди, які, звісно, абсолютно безкорисливо, засекречують дані комунального підприємства - ті цифри і факти, які мають бути відомі громаді міста. Адже підприємство є власністю громади. Не Соколова, і не його кума - керівника "Чернігіводоканалу" Шкіня, а таки всього міста. 

Народний депутат Владислав Атрошенко закликав до відкритості і прозорості формування і всіх інших тарифів, особливо на комунальних підприємствах. Якщо такі несекретні дані ховають навіть від народного депутата, то що казати про рядових громадян та й навіть депутатів міської ради?! 

Крах банку "Демарк" і "Домобудівника" також мають бути предметом пильної уваги правоохоронців - переконаний народний депутат. З цього приводу він звернувся до начальника УМВС в Чернігівської області Демченка. Адже у першому випадку треба перевірити роботу членів кредитного комітету банку, розподіл 40 мільйонів рефінансування, отриманих від Національного банку і пущених за вітром та дії чи бездіяльність міських чиновників, які маючи сигнал про загрозу банкрутства банку, тупо переводили туди гроші бюджетників. 

А щодо "Домобудівника", то його керівник Роговий публічно заявив, що під загрозою дерибану коштів, мільйони підприємства він перевів кудись у надійне місце, звідки тепер дістати не може. Чому прокуратура не пошукає те місце? 

Власне, мова про прокуратуру зайшла і в контексті скандалів навколо Ялівщини, зокрема. того відомого рішення сесії міської ради, коли кілька гектарів землі в заповідній частині були передані приватним особам. Рішення підписав секретар міської ради Кухар. Про нього Владислав Атрошенко висловився лаконічно: "Чесно кажучи, він непоганий хлопець, але на кілька років собі уже намотав". 

Народний депутат з Блоку Петра Порошенка переконаний, що прокуратура бездіяльна через те, що обласного прокурора туди посадив керівник обласної "Батьківщини" Валерій Дубіль. Він же посадив у свої крісла і першого заступника міського голови та секретаря міської ради. Ще раніше Владислав Атрошенко заявляв про свій намір балотуватися проти Дубіля по 205 виборчому округу, але той іти по округу передумав і пішов у списку "Батьківщини". 

Василь ЧЕПУРНИЙ 

http://siver.com.ua/


Теги статьи: АтрошенкоДубиль

Дата и время 10 октября 2014 г., 16:28     Просмотры Просмотров: 4410
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Жена мэра Чернигова ездила с ним в Германию за свой счет
«Феномен» чернігівського асфальту: корупційні схеми мера Владислава Атрошенка
Дубиль Валерий: «Европейская» ОПГ в криминальной свите Тимошенко. Часть 2

Валерий Дубиль: «Европейская» ОПГ в криминальной свите Тимошенко. Часть 1
Мер Чернігова Атрошенко розкритикував вишиванки та вітання «Слава Україні»
Депутаты Валерий Дубиль и Олег Аверьянов банкротят агроактивы на Черниговщине

Радикальные меры радикала Олега Аверьянова: избиение по заказу
Порошенко потерял клан на Черниговщине?
Мэр Чернигова Владислав Атрошенко ездит на элитном авто скандального застройщика

Соратник Тимошенко Валерій Дубіль брав участь в ході УПЦ МП: мережа обурена
Верховный суд разрешил конкуренту Roshen оспорить право на Киевский торт
Золотой батон и измены Владислава Атрошенко

Комментарии:

comments powered by Disqus
15 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.060385