АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -8°C
Харьков: 0°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -5°C
Львов: -5°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -5°C
Ровно: -5°C

«Укрсиббанк» вимагає у Святаша сплати боргу

«Укрсиббанк» вимагає у Святаша сплати боргу
«Укрсиббанк» вимагає у Святаша сплати боргу

Керівництво "Укрсиббанку" підтвердило намір добиватися повернення простроченої заборгованості засновників групи АІС перед цим банківською установою. Сума заборгованості складає 800 млн грн. Про це РБК-Україна повідомив заступник голови правління, начальник юридичного департаменту "Укрсиббанку" Сергій Панов.

"Ми послідовно реалізуємо комплекс заходів, спрямованих на стягнення заборгованості з недобросовісних позичальників. І АІС - один з найбільш показових у цьому відношенні прикладів", - зазначив Панов.

Нагадаємо, в 2007 р. "УкрСиббанк" видав кредити в розмірі близько 50 млн дол. ТОВ "Автосервіс-Т", ТОВ "Авто-Холдинг", ТОВ "Інтер-Авто", ТОВ "Кременчуцький автоскладальний завод" (підприємства групи АІС). Поручителями за виданими під заставу майна групи АІС позик з терміном погашення в квітні 2009 р. виступили Дмитро Святаш та Василь Поляков. Однак у 2009 р. обслуговування кредитів припинилося, внаслідок чого були порушені справи про банкрутство боржників. Заставне майно, у той же час, змінив кількох власників і в даний час належить ТОВ "Укрбізнес Лтд" та ТОВ "Легалплейс" які підконтрольні офшорним компаніям. Для стягнення заборгованості з Полякова і Святаша, як поручителів, з 2009 р. "УкрСиббанк" веде судові розгляди. Спроби поручителів оскаржити відповідні договори не увінчалися успіхом, в лютому 2012 р. Верховний Суд України визнав їх легітимними. На їх підставі банком були подані нові позови. За позовом до Святашу Дзержинський районний суд Харкова нещодавно прийняв рішення відмовити відповідачу у задоволенні апеляції і зобов’язав його повернути банку борг.

Відповідаючи на питання РБК-Україна про заяву АІС щодо нібито має місце рейдерської атаки, Сергій Панов підтвердив, що АТ "УкрСиббанк" співпрацює з групою DCH в області повернення заборгованості недобросовісних боржників: "Банк співпрацює з DCH по стягненню заборгованості з групи компаній АІС. Команда фахівців DCH має хороший досвід роботи в цій сфері і високого ми цінуємо допомогу, яку DCH надає Банку. Ми не готові коментувати "заяви АІС" про нібито захоплення бізнесу, але дуже дивно те, що особи, які будь-якими способами намагаються уникнути відповідальності, називають законні вимоги кредитора рейдерською атакою. Це не дасть їм ніяких плюсів. Все, що ми робимо, відповідає законам України і ні в кого не повинно бути сумнівів, що ми і далі будемо йти цим шляхом".

РБК


Теги статьи: СвяташУкрсиббанк

Дата и время 07 ноября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 6149
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В набсовет “УкрСиббанка” вошел директор «Google Украина»
Черная пятница от судей Дмитрия Святаша и ГК “АИС”
Названы самые прибыльные украинские банки

Судья Голосеевского суда Киева Юрий Мазур обвинил олигарха Ярославского в давлении и использовании грязных технологий
Судьи Мандриченко и Мазуры – конкурс на должность коррупционного судьи был не сложным, нужно было позвонить Святашу и Полякову
Крупный украинский банк предупредил клиентов о сбоях в работе

Активисты: коррупционер пробивший дно пытается давить на жалость: в доме Плетнева никого не было
Святаш Дмитрий: «слегка подержанные» автомобили от мошенника и украинофоба. Часть 2
Дмитрий Святаш: «слегка подержанные» автомобили от мошенника и украинофоба. Часть 1

Спешите к банкомату - крупный украинский банк приостановит обслуживание карт
Дмитрий Святаш “решил“ себе отмену выезда за границу?
Петиция о внесении “Альфа Банк” в санкционные списки и снятии с депутата Святаша неприкосновенности набрала почти 21 тысячу голосов

Комментарии:

comments powered by Disqus
18 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.061589