АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 22°C
Днепр: 24°C
Одесса: 24°C
Чернигов: 20°C
Сумы: 21°C
Львов: 19°C
Ужгород: 19°C
Луцк: 20°C
Ровно: 20°C

В Україні пройде масова легалізація автомобілів

В Україні пройде масова легалізація автомобілів
В Україні пройде масова легалізація автомобілів

Проект закону, що передбачає плату за перебування автомобіля на іноземних номерах на території України, не був підтриманий профільним комітетом Верховної Ради.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

У той же час на обговоренні робочої групи було винесено пропозицію про амністування автомобілів на литовських, польських, чеських, болгарських та інших номерах, які вже знаходяться в Україною.

За різними оцінками, в Україні знаходиться від 16 до 65 тисяч автомобілів на іноземній реєстрації. Всі вони перебувають тут незаконно, не зареєстровані МВС, ніхто не знає, ким вони керуються, хто за них відповідальний і т.д.

Щоб легалізувати ці автомобілі, народний депутат Роберт Горват запропонувати створити законопроект про одноразову амністію всіх автомобілів на іноземних номерах, які вже знаходяться на території України.

Амністія передбачає собою легалізацію автомобіля в разі сплати певних податків. Яких саме – поки невідомо, але напевно це буде мито, ПДВ, можливо – акциз. Для амністії будуть визначені чіткі дати – наприклад, протягом другого півріччя 2017 року. За цей період всі власники автомобілів на іноземній реєстрації повинні будуть заплатити податки і легалізувати свої автомобілі, отримати українські номери. Якщо вони цього не зроблять (не захочуть, не встигнуть і т.д.), то такий автомобіль буде поза законом і до нього будуть застосовуватися санкції (штраф власнику, конфіскація авто і т.д.). Більш того, в подальшому ввозити автомобілі з тимчасового ввезення буде неможливо – той же законопроект повинен посилити відповідальність за ці дії.


Теги статьи: Верховна радаАвтоУкраїна

Дата и время 01 апреля 2017 г., 10:24     Просмотры Просмотров: 6881
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.076187