АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -1°C
Ровно: -1°C

"Убий у собі москаля!", - Орест Лютий

"Убий у собі москаля!", - Орест Лютий
"Убий у собі москаля!", - Орест Лютий

Кліп з такою назвою відомий український шоумен, автор низки резонансних культурологічних проектів Антін Мухарський , який виступає під сценічним псевдо Орест Лютий, зняв у стилі старого доброго «Блакитного вогника» радянських часів.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Ця картинка здатна виточити сльозу у тих, хто тужить за світлим радянським минулим: скромна чорно – біла гама, глядачі за столиками в антуражі 70 – початку 80-х років минулого століття, мелодія відомого шлягеру ікони стилю радянських часів Лева Лещенка, причому не абиякого, а сльозогінного «Прощай». Для повноти - ведуча у цнотливому платтячку. Втім вже перша репліка з її вуст для прихильника «совка», напевно, як холодний душ. Або, висловлюючись високим штилем самого Ореста … чи то б пак, Антіна Дмитровича, серпом по відомому причинному місцю:

- В канун праздника украинские товарищи подготовили всем нам музыкальный сюрприз. В своей новой песне «Убий у собі москаля» они пояснили значение этого слова. Москаль – это захватчик, оккупант, мерзкая имперская сволочь, тварь, которая живёт в русской душе, и приносит много горя окружающим народам. Именно об этом поёт наш гость из Украины Орест Лютый.

Далі – додаткова шокуюча подробиця. Пробігаючи по сцені, камера вихоплює двох бек-вокалісток з оголеними грудьми. Сором, «скандаль», цього не має бути! Бо…А що «бо»?. Так, ми знаємо , що «сексу в Радянському Союзі не було» , але, з іншого боку, там знаходилося місце і для різного штибу «інтердєвочок», і платної любові взагалі, на фоні пафосного оспівування високих почуттів. І, якщо дивитися на речі тверезим поглядом – лещенківський шедевр, дійсно, гідне тло для демонстрації красивих цицьок, а ще – розвінчання брехні, якою нас від пуза годували майже 75 років, і, трохи скромніше – ще майже чверть століття. Брехні, яку наша країна вихаркувала голодоморами, Соловками, Колимою, великою війною, Чорнобилем, двома Майданами, Кримом, і продовжує вихаркувати на Донбасі, разом з нав’язаними ззовні архетипами кохання без сексу, та до якогось «братнього народу». Це дуже дорого нам коштує:

Ти бачиш підлість, бачиш бруд, ти бачиш спалені поля,

Хати розбиті, рабський труд – це все діяння москаля.

Ведуча та Орест чітко дають зрозуміти: москаль не етнонім, а ознака певного стану душі, виплід Великої брехні, зло, які люди, незалежно від національного походження , в т. ч. і росіяни, повинні виганяти геть:

Брат-росіянин, зрозумій – благають небо і земля:

В собі ти москаля убий, убий у собі москаля.

Підсумовуючи, зазначимо: у труну совкового міфу вбито ще один – є сподівання, що міцний і тривкий - гвіздочок. Уб`ємо ж у собі москаля, бо ми того варті.

 

Теги статьи: Мухарский АнтонОрест Лютий

Дата и время 02 апреля 2017 г., 20:13     Просмотры Просмотров: 3201
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.050373