АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 10°C
Днепр: 10°C
Одесса: 11°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 10°C
Львов: 5°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 6°C
Ровно: 7°C

Сумнозвiснi законники лізуть в Раду: "адвокат" Ющенка від партії Грiценка і одіозний екс- генпрокурор від "Сильної України"

Сумнозвiснi законники лізуть в Раду: "адвокат" Ющенка від партії Грiценка і одіозний екс- генпрокурор від "Сильної України"
Сумнозвiснi законники лізуть в Раду: "адвокат" Ющенка від партії Грiценка і одіозний екс- генпрокурор від "Сильної України"

Як повiдомив журналiст Володимир Бойко у своєму "Фейсбуцi", "нарешті екс-тричі-генпрокурор Святослав Піскун воз’єднався з партією Тигіпка «Сильна Україна» й готовий нести тяжкий хрест народного депутата. Звісно, у випадку, якщо ця, так би мовити, політична сила подолає прохідний бар’єр і потрапить до парламенту". 

"А, між тим, шлях Святослава Михайловича до омріяного депутатства всипаний аж ніяк не трояндами, а шипами. Попервах ЦВК навіть відмовилась реєструвати Піскуна, мотивуючи своє рішення тим, що ще в жовтні 2012 року він покинув Україну та до березня 2014 безтурботно жив на своїй віллі на Лазурному березі Франції, подарованій йому українськими платниками податків. А відтак – не дотримався умови щодо постійного проживання в Україні впродовж останніх 5 років. Обуренню Піскуна не було меж – Святослав Михайлович звернувся до суду (справи такої категорії по першій інстанції розглядає Київський апеляційний адміністративний суд) і жерці незрячої богині зобов’язали Центрвиборчком зареєструвати улюбленця публіки. ЦВК подала апеляцію до адміністративної «вишки», але Феміда була невблаганною. Як встановив високий суд, Державна прикордонна служба насправді не володіє інформацією про пересування громадян через державний контроль, натомість доказом такого пересування є невідомо ким поставлені відбитки якихось штампиків у паспорті.", - продовжує журналiст.

Далi на підтвердження своїх слів Володимир Бойко цитує ухвалу Вищого адміністративного суду України від 30 вересня 2014 у справі № 875/67/14, винесену колегією суддів у складі Юрченко В.П., Веденяпіна О.А. та Усенко Є.А.:

«Згідно даних Державної прикордонної служби України, ОСОБА_5 вибув за межі України 27.10.2012 р. та повернувся до України 12.03.2014 р., тобто він не проживав останніх п’ять років на території України, а тому немає права обиратись народним депутатом України… Такий висновок відповідач зробив на підставі наданого Державною прикордонною службою України листа від 22 вересня 2014 року № 0.254-10731/0/15-14, із якого вбачається, що ОСОБА_5 27.10.2012 р. вибув за межі України та прибув на територію України 12.03.2014 р…

Однак, як встановлено судом першої інстанції, та підтверджується матеріалами справи - закордонний паспорт (серії НОМЕР_1), який належить ОСОБА_5, містить відбитки штампів на сторінках 12, 18 про його в’їзд на територію України 21.01.2013р. та виїзд за її межі - 23.12.2013р., тобто за 2013 рік позивачем здійснено перетин державного кордону України двічі
».

Цiкаво, як прокоментував цю ухвалу трiйки суддiв вiдомий український журналiст: "Геніальність цього судового рішення, яке є остаточним і не підлягає оскарженню, полягає в тому, що громадянам України ніякі відбитки штампів про в’їзд на територію України та виїзд за її межі не ставлять вже років п’ять. Натомість паспорт сканується прикордонником у пункті пропуску без проставляння будь-яких позначок, після чого інформація про перетин державного контролю вноситься в електронну базу даних. Ось на підставі витягу з цієї бази даних Держприкордонна служба й стверджує, що Піскун в Україні не перебував з жовтня 2012-го по березень 2014-го. Що ж стосується штампів, то вони ставляться виключно в паспорти осіб, які не є громадянами України. Але що це за відбитки (один – на сторінці 12, а інший – на сторінці 18) в паспорті Піскуна, хто їх поставив і за допомогою якого пристрою суд з’ясовувати не став. Тож, може, хтось з шановних читачів знає, про які штампи йдеться? Питання для мене актуальне – я ледь не щомісяця буваю в європах, але досі навіть гадки не мав, що факт перетину українського кордону має якось засвідчуватись у моєму паспорті. Як виявилось – Держприкордонна служба також не в курсі. Знають лише судді Юрченко В.П., Веденяпіна О.А. та Усенко Є.А., але нікому не розповідають.".

Скiльки коштує мандат депутата:

З тієї ж сторінки Володимира Бойка стало вiдомо, що за списками полiтичної партiї "Громадянська позиція", лiдера якої журналiст вже встиг охрестити "пройдисвiтом, який веде до Верховної Ради покидьків", до вищого законодавчого органу України намагається потрапити Ігор Пукшин - головний спонсор і, по суті, власник партії Гриценка, як стверджує автор посту.

У його повідомленні говориться наступне: "У червні 2007 року Ігор Гелярович при президенті Ющенку керував судовою системою й збирав хабарі за призначення суддів (почитайте протоколи допиту І.Зваричу, скільки він передав за своє призначення в Секретаріат Президента). А заодно - розганяв парламент та міняв Генпрокурорів разом з Гелетеєм. Дата під цією постановою - 7 червня 2007 року, тобто після виходу указу Ющенка про розпуск парламенту. І хоча парламент був чинним до наступних виборів, Пукшин оголосив, що в Секретаріаті не визнають постанов Верховної Ради. Власне, зараз Україна розплачується за це, за винятком, звісно, Гриценка - той живе на гроші, які Пукшин збирав з суддів."

ДовідкаУ 2004 році під час Помаранчевої революції у Верховному Суді України Iгор Пукшин був одним із адвокатів, що працювали над обґрунтуванням третього туру президентських виборів 2004 року, за що потім Ігоря Пукшина називали «адвокатом Помаранчевої революції».З жовтня 2006 до травня 2009 року — заступник Глави Секретаріату Президента України. Під час кризи, пов’язаної з достроковими парламентськими виборами 2007 року забезпечував правовий за хист позиції Президента України Віктора Ющенка, зокрема блокуючи винесення Конституційним Судом України правової оцінки указам Президента України. У листопаді 2007 додатково призначений Уповноваженим Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України. Має 3 ранг державного службовця з 31 жовтня 2006 року. Після звільнення з державної служби відновив адвокатську практику та став керуючим партнером Адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Пукшин і Партнери». На виборах до Верховної Ради України 2012 року Ігор Пукшин був кандидатом у народні депутати України у виборчому окрузі № 125.

P.S Цікаво, що статус Бойка про Пукшина і Гріценка був скопійований на свою сторінку у ФБ іншим журналістом, Артемом Фурманюком, i дуже жваво обговорювався iншими користувачами інтернет-співтовариства. У відповідь на звинувачення Бойка в политичнiй заангажованостi вiд виборців Гріценка, якi поважають винятковi "чесність і принциповість" свого кандидата, Фурманюк написав наступне: "Я в 2011 году брал интервью у Гриценко в отеле Атлас, где он проводил встречу с активом. И на вопрос о том, почему серыми кардиналами донецкого областного осередка его партии являются экс-эсбэушник и владелец сети ресторанов "SV" - Сергей Воропаев (к слову, в принадлежащем ему здании и располагался тогда офис партии) и Рома Свитан, коммерс занимающийся металлом (отрасль, конкретно контролируемая Донецким кланом в Донбассе) в Донецкой области, а совсем недавно ставший то ли советником, то ли замом губера Таруты, Гриценко не смог ничего ответить. После
 интервью Свитан, присутствовавший там же, просил меня не писать этого вопроса. А вот здесь мое старое журналистское расследование по г-ну Воропаеву: "След от «дела Александрова» тянется в СБУ и БЮТ" И это все люди Гриценко.".

PRO-TEST за матеріалами Facebook


Теги статьи: ГриценкоПукшин Игорь

Дата и время 11 октября 2014 г., 19:53     Просмотры Просмотров: 5176
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Грицака призывают к ответу: "наличка" для "ДНР", агент Шайтанов и донецкий аэропорт
Макар Пасенюк: что известно о «карманном банкире» Януковича и Порошенко
На кого рассчитан спектакль "Порошенко сам у себя купил канал"? Всем и так было ясно, чей это канал и кого он ежедневно рекламирует

Экс-министр назвал имена украинских политиков, виновных в сдаче Крыма и захвате Донбасса
Катастрофа в Минобороны: четыре генерала судятся с министром Тараном — Гриценко
Гриценко дал совет Зеленскому после слов о Конгрессе США: Не говорите, лучше действуйте

ЧАО «Украинские вертолеты»: кто «крышует» частную лавочку, которая не отдает армии 28 вертолетов, необходимых на фронте?
Гриценко о передаче дела Татарова в СБУ: Зеленский уже открыто прикрывает коррупционеров на Банковой
Гриценко: Зеленский проиграл выборы в родном городе, в следующем парламенте «слуг народа» не будет

Гриценко об обещаниях Зеленского жителям ОРДЛО: "За что им такой пакет сладостей? За лютую ненависть к Украине?"
Гриценко: Вопрос о свободной экономической зоне на Донбассе навязал Медведчук, народ не обсуждает такое на кухне
Зеленский может провести лишь социсследование за пределами участков. Все остальное - вне закона, - Гриценко

Комментарии:

comments powered by Disqus
05 мая 2021 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.055716