АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Компанії Пинчука Fitch поставив обмежений дефолт

Компанії Пинчука Fitch поставив обмежений дефолт
Компанії Пинчука Fitch поставив обмежений дефолт

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента трубно-колісної компанії "Інтерпайп" з "C" до "RD" - рівня обмеженого дефолту, підтвердивши рейтинг єврооблігацій з погашенням в 2017 році на рівні "C".

Як наголошується в повідомленні агентства, його рішення пов’язане з відмовою "Інтерпайпу" здійснити виплату основної суми боргу в 106 млн доларів 1 листопада, тоді як відсоткові виплати будуть зроблені.

Fitch вказує, що "Інтерпайп" приступив до обговорення подальшої реструктуризації основної суми боргу з групою кредиторів, і угода з ними навряд чи буде досягнута в поточному році.

Як повідомлялося, Fitch у вересні-жовтні знизило довгостроковий РДЕ "Інтерпайпу" з "B-" до "C" у зв’язку з сумнівами у виплаті підприємством 1 листопада 106 млн доларів боргу і ініціюванням дискусій з кредиторами про чергову реструктуризацію.

Fitch вказало, що складнощі з погашенням боргу у "Інтерпайпу" виникли через заміну безмитної квоти на постачання труб в Росію та інші країни Митного союзу, які історично займали 25-30% в структурі продажів, на 19% мито, що б’є по рентабельності.

"Інтерфакс-Україна"


Теги статьи: Fitch ratingsІнтерпайп

Дата и время 09 ноября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 1977
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
17 февраля 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.1033