АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 14°C
Днепр: 15°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 11°C
Львов: 11°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 12°C
Ровно: 11°C

Рошенівський менеджер Вовк збрехав у Раді про Роттердам+

Рошенівський менеджер Вовк збрехав у Раді про Роттердам+
Рошенівський менеджер Вовк збрехав у Раді про Роттердам+

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк у середу, 12 квітня, повідомив неправдиві дані з трибуни Верховної Ради України щодо урахування формули «Роттердам+» у формуванні ціни на газ для українських споживачів. Про це повідомила журналіст Тетяна Висоцька.


«Рошенівський менеджер Вовк бреше. Голова НКРЕКП Дмитро Вовк сьогодні збрехав усій країні. Виступаючи перед Верховною Радою, він заявив, що формула Роттердам+ у ціноутворенні в Україні - не використовується. Брехня», - написала пані Висоцька на своїй сторінці у Фейсбуку.

Вона навела скріншот сторінки з постанови НКРЕКП від 03.03.2016 «Про затвердження Порядку формування прогнозованої оптової ринкової ціни електричної енергії».

«Там чорним по білому йдеться про врахування ринкової ціни в Роттердамі на формування оптових цін на електроенергію в Україні. На скріншоті нижче — формула. На її основі і були підняті ціни», - пояснила журналістка.

«Соромно має бути брехати, коли тебе слухають мільйони українців, але у молодого дарування у справі брехні вчителі були хороші: спочатку працював у фірмі Гонтарєвої, а потім у «Рошені», - додала Тетяна Висоцька.

Як повідомлялося раніше, голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк у середу, 12 квітня, з трибуни Верховної Ради заявив, що НКРЕКП не враховувало Роттердам+ під час ціноутворення.

«Жодного місяця ціни на рівні «Роттердам+» не діяли. Помісячно, якщо розглянути, який був індекс насправді, що було враховано у тарифи, ви побачите, що для українського вугілля була менша ціна. Це дозволило, коли це було можливо, імпортувати вугілля та зупинити падіння власного видобутку», - сказав він.


Теги статьи: ЦіниНКРЕКПВисоцька ТетянаГазВовк ДмитроРоттердам+

Дата и время 12 апреля 2017 г., 14:06     Просмотры Просмотров: 3521
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 сентября 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.554112