АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 4°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 0°C
Львов: 7°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 8°C
Ровно: 8°C

В Україні до кінця літа ліквідують всі митниці

В Україні до кінця літа ліквідують всі митниці
В Україні до кінця літа ліквідують всі митниці

Уряд ухвалив нову структуру митниці, згідно з якою юридичні особи на обласному рівні будуть ліквідовані, і по всій території України вже до кінця літа буде функціонувати єдина міжрегіональна митниця, написав радник міністра фінансів України Юрій Драганчук в статті для «Дзеркала тижня. Україна», яка була опублікована 12 квітня.

За його словами, нещодавно було затверджено концепцію реформування ДФС, яка включає в себе 20 напрямків реформування митниці. На базі концепції уряд почав розробку детального плану її імплементації.

«Для ефективної реалізації концепції уряд прийняв нову структуру митниці. З метою централізації функцій будуть ліквідовані юридичні особи на обласному рівні, і по факту з існуючих 27 митниць залишиться одна міжрегіональна митниця. Уже з 1 травня 2017 р. цей процес буде розпочато, і єдина міжрегіональна митниця функціонуватиме на всій території України вже до кінця літа», – йдеться в статті.

Як зазначив Драганчук, за статусом міжрегіональна митниця буде територіальним органом ДФС. Начальника митниці та його заступників призначатиме голова ДФС у відповідності з чинним законодавством про державну службу.

На рівні областей передбачається створення представництв центральної митниці. У той же час, на міському та районному рівнях будуть збережені митні пости з розширеними оперативними повноваженнями, безпосередньо підпорядковані центральній митниці.

«На практиці це виглядатиме так: на центральному рівні буде апарат митниці, до складу якого увійдуть департаменти, управління і відділи, що безпосередньо займатимуться реалізацією митної справи. Їх функціонал поширюватиметься на всю територію України. Водночас у структурі апарату митниці працюватимуть відокремлені відділи, що територіально розташовуватимуться в областях. Підпорядковуватись вони будуть за власною вертикаллю – керівнику профільного департаменту в апараті центральної митниці», – зазначив радник міністра фінансів.

Крім цього, забезпечувати організацію діяльності обласних відділів буде керівник представництва міжрегіональної митниці в тій чи іншій області.

«Важливо, що всі митні пости, які діють на сьогодні, залишаються працювати і в новій структурі міжрегіональної митниці. Тому бізнес не відчує якогось дискомфорту чи кардинальних змін, адже, як і раніше, подаватиме декларацію, яка автоматично буде розподілена між працівниками відповідного митного поста», – йдеться в статті.


Теги статьи: ДФСТаможняДраганчук

Дата и время 12 апреля 2017 г., 21:15     Просмотры Просмотров: 2956
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Митниця з особливими потребами Олександра Грановського
Незадекларированные автопарки и недвижимость: роскошная жизнь работников Киевской таможни
Власник Rozetka: Кого люстрували, якщо у нас податківець володіє “Арена-сіті”

Харківського податківця затримано на хабарі у 200 тисяч
В Украине могут "исчезнуть еврономера": Рада приготовила окончательное решение
У справі про корупцію на вінницькій ДФС почали замітати сліди

Гройсман похвастался успехами борьбы с контрабандой
Насиров судится с Кабмином по поводу восстановления в должности главы ДФС
Прокурори зачитали 366 із 774 сторінок обвинувального акту в справі Насірова – САП

Решение Верховного суда по бляхам: в фискальной службе разъяснили последствия
Скандал на Волинській митниці: відомий журналіст назвав, хто причетний до корупційних схем
Антикоррупционера из львовской налоговой уличили в провокации взятки

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.229912