АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

У Міноборони збираються відібрати половину «Готелю «Козацький» через хитру схему зі шведським арбітражем

У Міноборони збираються відібрати половину «Готелю «Козацький» через хитру схему зі шведським арбітражем
У Міноборони збираються відібрати половину «Готелю «Козацький» через хитру схему зі шведським арбітражем

Київський апеляційний госпсуд відправив на перегляд за нововиявленими обставинами рішення суду, яким було визнано недійсним договір про спільну інвестиційну діяльність, укладений у 2000 році між ДП «Готель «Козацький» Міністерства оборони, компанією «Carlton Trading ltd» та ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна». Про це свідчить постанова від 1 жовтня.

Договір про спільну діяльність суд визнав недійсним у 2012 році. Було встановлено, що відповідно до вказаного договору вкладом держпідприємства у спільну діяльність стали будівлі та ділянка площею 1235 кв м у пров. Шевченка, 5, будівлі та ділянка площею 2425 кв м на вул. Михайлівській, 1/3, а також приміщення гуртожитку по вул. Антонова, 2/32.

Сторони домовилися про будівництво, реконструкцію і переобладнання цих будівель. Вкладом компаній «Carlton Trading ltd» і «Карлтон Трейдінг Україна» були гроші.

Суд встановив, що майно ДП «Готель «Козацький» перебуває у державній власності і закріплене за підприємством на праві господарського відання. Рішення щодо відчуження вказаного майна компетентними державними органами не приймалось. А саме ДП «Готель «Козацький» таких рішень приймати не має права.

У липні цього року «Карлтон Трейдінг Україна» звернулося до суду із заявою про перегляд вказаного рішення за нововиявленими обставинами. Фірма посилається на ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від 08.05.2014, яка набула законної сили.

Цією ухвалою суд надав дозвіл на примусове виконання рішення Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма, ухваленого 30 вересня 2011 року. Варто зауважити, що у 2010 році сторони підписали додаткову угоду до договору про спільну діяльність, якою визначили, що будь-який спір вони вирішуватимуть в Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма, рішення якого є остаточним та не підлягає оскарженню.

У 2011 році Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма розглянув позов інвесторів і ухвалив рішення, яким розподілив частки сторін у договорі про спільну діяльність і зобов’язав ДП «Готель «Козацький» передати ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна» повноваження на ведення спільних справ.

Крім того, арбітраж зобов’язав держпідприємство виплатити компаніям мінімальний гарантований прибуток з відсотками: фірмі «Карлтон Трейдінг Україна» – 11,7 млн грн., «Carlton Trading ltd» – 212 тис грн. Також арбітраж зобов’язав ДП «Готель «Козацький» виплатити ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна» арбітражні витрати в розмірі 90 тис євро та 29 тис шведських крон.

За рішенням Стокгольмського арбітражу, частка ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна» у спільній діяльності в цілому складає 29,35 млн грн. (40,59%), частка «Carlton Trading ltd» – 533 тис грн. (0,74%) і частка ДП «Готель «Козацький» – 42,41 млн грн. (58,67%).

В будівлі на вул. Михайлівська, 1/3 частка «Карлтон Трейдінг Україна» складає 39,28%, «Carlton Trading ltd» – 0,86%, ДП «Готель «Козацький» – 59,86%.

У будівлі в провулку Т. Шевченка, 5: «Карлтон Трейдінг Україна» – 43,85%, ДП «Готель «Козацький» – 56,15%.

І в будівлі на вул. Авіаконструктора Антонова, 2/32, корпус 72: «Карлтон Трейдінг Україна» – 54,54%, ДП «Готель «Козацький» – 45,46%.

Засновниками ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна» є кіпрська компанія «Оілпро Лімітед», Вадим Вайспапір і Михайло Євстратов.

За даними ЗМІ, гроші, що заробляв готель, йшли на рахунки «Carlton traiding ltd», а звідти йшли на реконструкцію готелю, як іноземні інвестиції.

Наши Гроши


Теги статьи: МинобороныКозацкий отель

Дата и время 14 октября 2014 г., 15:34     Просмотры Просмотров: 3924
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Деньги на крови
В Минобороны рассказали, что приказ по украинским кораблям в Керченском проливе был засекречен из-за содержащейся в нем гостайны
«Сократ» прокололся: контрразведка задержала экс-чиновника Минобороны, который три года «сливал» России военные тайны

Агрессия в Керченском проливе: Полторак сообщил, почему ВМС не открыли огонь в ответ
Мобилизация в Киеве: появилось видео странных рейдов военных с полицией
Вооружены и опасны. Зачем украинские железнодорожники массово закупают оружие

На Донбассе проходит усиленная мобилизация резервистов
Прокуратура не открывает уголовные дела по фактам возможных махинаций с имуществом и землями военного ведомства
Военная разведка зафиксировала значительную активизацию российских войск вдоль границ с Украиной

Украина вернется в Керченский пролив: Полторак назвал условие
На границе с Украиной 100 тысяч военных РФ. В Минобороны оценили вероятность полномасштабной агрессии
Полторак: Мы подпишем контракты на поставку оружия, техники, оборудования

Комментарии:

comments powered by Disqus
12 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.193708