АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -1°C
Львов: -1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Годується з руки "Газпрому": Волонтери викрили одного з ідеологів "русского мира"

Годується з руки "Газпрому": Волонтери викрили одного з ідеологів "русского мира"
Годується з руки "Газпрому": Волонтери викрили одного з ідеологів "русского мира"

Директор так званого "Інституту країн СНД" Костянтин Затулін з 1996 року веде підривну антиукраїнську, українофобську діяльність, що обходиться російському газовому монополісту приблизно в $2 млн на рік.

Українські волонтери розкрили діяльність одного з головних і найбільш активних ідеологів "русского мира" - депутата Державної думи Костянтина Затуліна з правлячої партії "Єдина Росія". Про це повідомляє InformNapalm.

Основна робота Затуліна полягає в управлінні організацією "Інститут країн СНД", який з 1996 року просуває інтереси Росії на Заході. За даними InformNapalm, недержавна організація живе за рахунок російської державної компанії "Газпром".

"Структура Затуліна надавала "інформаційно-аналітичні послуги". Спектр "послуг" охоплював всі заходи організовані цим Інститутом, написання "аналітичних записок" за зовсім далекими від "Газпрому" темами", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, Інститут депутата Держдуми відпрацьовував теми мінських домовленостей, національного питання в Україні, економічні взаємовідносини України і Криму, перспективи розвитку "Л/ДНР" та інші.

Крім того, за гроші "Газпрому" структура Затуліна досліджувала питання "федералізації" України, мовної та релігійної ситуації в Україні, українських біженців в Німеччині і Польщі тощо.

За даними волонтерів, рік існування такого аналітичного антиукраїнського центру обходився "Газпрому" в 126 мільйонів рублів (2 млн доларів на рік). 

 

Частина коштів пішла на існування сайту Інституту "materik.ru", на якому публікувалися аналітичні матеріали. Працівники Інституту брали участь і організовували різні конференції з українського питання і по країнах ШОС. Крім того, "Газпром" фінансував філію "Інституту країн СНД" в Києві - є виявляється і такий.


Теги статьи: Інститут країн СНДволонтериГазпромЗатулин Константин

Дата и время 18 апреля 2017 г., 21:52     Просмотры Просмотров: 6718
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.120229