АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 1°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Касири залізничного вокзалу Києва обраховували пасажирів

Касири залізничного вокзалу Києва обраховували пасажирів
Касири залізничного вокзалу Києва обраховували пасажирів

Спеціальна комісія "Укрзалізниці" виявили численні факти корупції на Центральному залізничному вокзалі у місті Києві. Про це під час брифінгу повідомив начальник відділу протидії корупції на залізничному транспорті Олександр Красічков, передає прес-служба "Укрзалізниці".

"Квиткові касири повідомили про існуючі побори на вокзалах, зокрема, за продовження трудового контракту, або за можливість взяти відгул. Комісією "Укрзалізниці" встановлено, що ці суми поборів були незначними, але систематичними", - сказав він.

Як зазначається, загалом було перевірено роботу 32 квиткових касирів вокзалу, у 23 встановлені грубі порушення трудової та фінансової дисципліни.

Серед виявлених порушень, зокрема, умисне завищення касирами реальної вартості квитків під час озвучування суми пасажиру.

"Наприклад, при оформленні двох квитків до Харкова та одного зворотного квитка загальна вартість становила 590 гривень, натомість касир назвав суму в 790 гривень, тобто обрахував одного клієнта на 200 гривень", - повідомив Красічков.

За його словами, також виявлені випадки, коли, попри заборону, під час роботи в касі співробітники використовували мобільний телефон, а саме приймали замовлення від так званих перекупників.

Також, системою аудіоконтролю зафіксовані численні випадки некоректного, а часом і грубого поводження касирів із пасажирами.

Окрім цього, на відеокамерах зафіксовані системні випадки несанкціонованого вилучення, в нічний час, жетонів в автоматичних камерах зберігання, які в подальшому продавались без проведення грошових коштів по бухобліку.

"Надходження неврахованих грошових коштів керівництву вокзалу від даної операції становили від 40 тисяч гривень щомісяця", - повідомив Красічков.

Для збереження корупційних схем усі неправомірні дії співробітників підприємства свідомо покриває керівництво вокзалу, яке безпосередньо підпорядковується Південно-Західній залізниці.

"Так, згідно з технологічним процесом, загальна кількість обов’язкових прослуховувань аудіоархіватора керівництвом у 3 кварталі цього року мало скласти більше 130 раз, але фактично було проведено лише 5", - пояснює представник "УЗ".

Цей факт комісією Укрзалізниці розцінено як свідоме ігнорування своїх службових обов’язків відповідального за контроль аудіоархіваторів технологом I категорії Федорко О., яка є дружиною Першого заступника начальника Південно-Західної залізниці Федорка І.

Красічков повідомив, що факти правопорушень з боку працівників київського вокзалу будуть передані для ознайомлення та реагування керівництву Південно-Західної залізниці.

Крім того, усі виявлені факти правопорушень "Укрзалізниця" найближчим часом офіційно направить до правоохоронних органів.

У повідомленні зазначається, що перевірку було проведено у період з 25 вересня по 13 жовтня 2014 року, за дорученням керівництва Укрзалізниці та у зв’язку з колективним зверненням працівників Центрального залізничного вокзалу м. Києва.

Джерело: Економічна правда 


Теги статьи: Укрзализныця

Дата и время 15 октября 2014 г., 14:35     Просмотры Просмотров: 2475
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

На строительстве «Бориспольского экспресса» разворовали миллионы гривен
Вооружены и опасны. Зачем украинские железнодорожники массово закупают оружие
Назначены пять дополнительных поездов на новогодние и рождественские праздники

Фирма из орбиты Адамовского судится с «Укрзализныцей» из-за миллиардного тендера
В Украине открыли продажу билетов на "новогодние" поезда
Бориспольский экспресс поломался из-за старых запчастей, – эксперт

На вокзале Киева произошел коллапс из-за сбоя в ’’Укрзалізниці’’: что известно
В Киеве пассажиры штурмуют ж/д кассы, образовались большие очереди
По случаю новогодних праздников "Укрзализныця" назначит десятки дополнительных поездов

Билетов нет, а спекулянты накрутили цены: к чему привел масштабный сбой в УЗ
В продаже билетов ’’Укрзалізниці’’ произошел масштабный сбой: украинцы в панике
Владислав Лебедь гнездится на «Укрзализныце»

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.264778