АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 18°C
Днепр: 18°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 17°C
Львов: 12°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 14°C
Ровно: 16°C

Цирк шапіто із взяттям на поруки та збіговисько захисників у справі Мартиненка

Цирк шапіто із взяттям на поруки та збіговисько захисників у справі Мартиненка
Цирк шапіто із взяттям на поруки та збіговисько захисників у справі Мартиненка

Два примітні моменти в справі Мартиненка.

1. Все збіговисько його високопоставлених захисників до яких тільки аргументів на захист не вдається: тут тобі Мартиненко і спонсор Майдану, і ворог Росії, і той, хто не втече. І чому Мартиненко, поки Ахметов не сидить?

Єдине, про що вони уникають розмов, це про суть самої оборудки. Про те, як Мартиненко всунув свою фірму-прокладку в ланцюг постачання державного підприємства. За що і опинився під слідством. Його схема примітивна і дуже поширена в середовищі нашої так званої «еліти».

Подібні оборудки вони не вважають ані ганебними, ані кримінальними. В схожій ситуації на моє питання: «чи ви розумієте, що ви обкрадаєте людей?» один високопоставлений корупціонер з ненавистю кинув: «Я нє ворую! Я зарабативаю!». Бо в їхньому розумінні вкрасти – це отримати бюджетні гроші і зникнути з кінцями. А коли ти роками виймаєш з кишень громадян 25-50% частку суспільних коштів через посередника – то це вже й не крадіжка. Вони це називають «робити бізнес». І привласнені таким чином суспільні кошти сприймають як свої щедрі агентські комісійні. На які вони мають святе право через свій розум, патріотизм, сміливість... І що там ще Мартиненку приписували... Хоча суті це не міняє. І в нормальній країні тягне на тюремний термін.

2. Другий примітний момент – це звісно, участь в цьому «шапіто з взяттям на поруки» міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

На мій хлопський розум, вписуватися за когось можна або з ідейних міркувань, або з комерційних. Ідейні міркування в Народному Фронті? В цьому строкатому і, здебільшого, жадібному товаристві – смішно про це говорити. Тим більше, коли йдеться про захист такого «ідеолога» як Мартинеко.

Тому, можливо, причини брати в цьому участь у міністра інфраструтури були комерційні. Йдеться не про платний флеш-моб. А швидше про повернення боргів. Цілком можливо, що до чиновницької запрлатні міністр Омелян міг отримувати додаткові кешеві бонуси з партійної каси НФ. І ось прийшов час повертати борги.

«Тобі була потрібна партія. Тепер партії потрібна твоя репутація». Або «коготок увяз – всєй птічкє пропасть» – як кажуть к.ц.пи.

Можливо, я помиляюсь. Але інших причин, чому Володимир Омелян не послав під три чорти цю ідею з «поруками», просто не знаходжу. Можливо, ти поясниш, Володимире?

Дмитро Гнап


Теги статьи: НАБУМартиненко МиколаГнап Дмитро

Дата и время 22 апреля 2017 г., 15:06     Просмотры Просмотров: 1779
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

“Смотрящий” Комарницкий попал под расследование о выведении из-под ареста и воровстве недвижимости на миллионы гривен, - нардеп
Скандал: ЕСПЧ принял решение, которое может иметь крайне негативные последствия для Украины в вопросе исков к РФ по Донбассу и Крыму – Береза
Конституционный суд рассмотрит дело о назначении Порошенко Сытника главой НАБУ

Дело налоговиков Одесской области: в суд направлено обвинительное заключение в отношении Чеботаревой
НАБУ побывали с обысками у экс-прокурора Одесской области Жученко
У мэра Одессы Труханова провели обыск по делу о присвоении имущества города

У справі про хабар чиновниці офісу Зеленського завершили розслідування
НАБУ проводит в Одессе серию обысков по делу высших городских чиновников
Участники дела о незаконной продаже арестованных активов АРМА хотят снять арест с имущества

НАБУ обыскивает «хозяина Одессы» Галантерника
НАБУ сообщило Злочевскому о подозрении письмом в ЖЭК
Взятка в $6 млн: Экс-министру экологии Злочевскому объявили о подозрении

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.284007