АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 14°C
Днепр: 16°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 15°C
Сумы: 14°C
Львов: 20°C
Ужгород: 22°C
Луцк: 19°C
Ровно: 18°C

"Із 10 покараних Полтораком – чотири генерали. Одного з них знято з посади", – Бірюков

"Із 10 покараних Полтораком – чотири генерали. Одного з них знято з посади", – Бірюков
"Із 10 покараних Полтораком – чотири генерали. Одного з них знято з посади", – Бірюков

На жаль, статут забороняє розголошувати особливі подробиці про покарання офіцерів, аби не підривати їхній авторитет.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

За результатами перевірки на Чугуївському полігоні міністр оборони України Степан Полторак притягнув до дисциплінарної відповідальності вищих офіцерів, заявив радник президента України волонтер Юрій Бірюков. 

Статут забороняє розголошувати подробиці про покарання офіцерів, аби не підривати їхній авторитет, проте міністр оборони України Степан Полторак за результатами службової перевірки за фактом незадовільного розміщення особового складу 54-ї бригади на Чугуївському полігоні покарав деяких вищих офіцерів. Про це повідомив радник президента України, волонтер Юрій Бірюков у Facebook.

“Фінальний акорд у рубриці “прилетіло від міністра” щодо історії з 20-ма краниками. Сухі рядки такого звіту – вони ж нічого не скажуть. Ні звання, ні посад, ні прізвищ… З одного боку, є “суспільний” запит на публічні покарання, так? З іншого боку, мені чомусь здається, що інформація про покарання того чи іншого матиме “терапевтичний ефект” для тих, хто сидить “поруч”, “з”, “під”, “над”, – написав він.

Бірюков додав, що Полторак змушений був озвучити лише “суху” інформацію про те, що покарано 10 вищих та старших офіцерів “за бардак із прийомкою табору для 54-ї бригади, за жах у їдальні 1-ї танкової бригади, за багато інших подій та проблем останніх трьох тижнів“.

“Із 10 покараних – чотири генерали. Один із цих чотирьох генералів не просто дістав догану/сувору догану – його зняли із посади нафіг. Його кар’єра у ЗСУ вже закінчилася. Наскільки ці покарання змінять ставлення вищого командування армії до простих і невитіюватих питань побуту військовослужбовців – ми ж про це легко і просто дізнаємося. Коли наступного разу приїдемо в їдальню“, – підсумував він.


Теги статьи: Чугуївський полігон54 бригадаофіцериБірюков ЮрійПолторак Степан

Дата и время 23 апреля 2017 г., 15:40     Просмотры Просмотров: 1239
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.055941