АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 19°C
Днепр: 20°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 18°C
Львов: 16°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

Телеканал «Саши-стоматолога» вдруг покрылся шоколадными пятнами, - блогер

Телеканал «Саши-стоматолога» вдруг покрылся шоколадными пятнами, - блогер
Телеканал «Саши-стоматолога» вдруг покрылся шоколадными пятнами, - блогер

«Масні шоколадні плями все чіткіше проступають на поверхні перезапуску телеканалу Тоніс». Так прокомментировал «перезагрузку» телеканала-аутсайдера журналист Гнап на своей странице в Facebook.

«Багатьом і так було очевидно, що названий новим власником Тонісу екс-регіонал Макєєнко - лише підставний мурзілка, ростова лялька, яка просто грає роль "медіавласника та медіаінвестора".

У Макєєнка банально немає ані грошей, ані впливу, щоб займатися такими проектами. І тим ганебніше, що на четвертий рік після Майдану, цей таємний новий власник приховує своє ім’я та наміри. Намагаючись пошити в дурні все суспільство, прикриваючись цим Макєєнком. Втім, шила в мішку не сховаєш. І силует будівлі на Банковій все чіткіше проглядається за перезапуском Тонісу. Новий продюсер телеканалу Семенов відверто розповідає про особливості інформполітики на майбутньому каналі: "Да, люди должны иметь информацию честную, объективную, но и роль государства нужно усиливать. ...Умных, которые понимают, что государство сегодня нужно защищать, и потому они балансируют в пределах общечеловеческих моральных измерений и профессиональных требований, — их большинство." Один з таких "розумних" на Тонісі, який давно захищає "государство" - Євгеній Кісєльов. Давній напарник екс-президента Януковича по тенісу. У що гратиме з нинішнім президентом Кісєльов на Тонісі? В квача? В струмочок? В "ладушкі"? Пишуть, що свою програму розслідувань на Тонісі матиме нардеп від БПП Ар’єв.

Ну ось прекрасна тема для першого розслідування: хто реальний власник Тонісу? І як прийшла оборудка по купівлі каналу у колишнього власника Сашка Януковича? Віддавали грошима чи кримінальними справами? І де, в Ростові чи в Панамі? Словом, не перемикайтеся. Буде цікаво», - резюмировал Гнап.


Теги статьи: Янукович АлександрГнап Дмитрий

Дата и время 26 апреля 2017 г., 22:42     Просмотры Просмотров: 2009
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.057886