АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: -2°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -2°C
Львов: -2°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -1°C
Ровно: 0°C

Телеканал «Саши-стоматолога» вдруг покрылся шоколадными пятнами, - блогер

Телеканал «Саши-стоматолога» вдруг покрылся шоколадными пятнами, - блогер
Телеканал «Саши-стоматолога» вдруг покрылся шоколадными пятнами, - блогер

«Масні шоколадні плями все чіткіше проступають на поверхні перезапуску телеканалу Тоніс». Так прокомментировал «перезагрузку» телеканала-аутсайдера журналист Гнап на своей странице в Facebook.

«Багатьом і так було очевидно, що названий новим власником Тонісу екс-регіонал Макєєнко - лише підставний мурзілка, ростова лялька, яка просто грає роль "медіавласника та медіаінвестора".

У Макєєнка банально немає ані грошей, ані впливу, щоб займатися такими проектами. І тим ганебніше, що на четвертий рік після Майдану, цей таємний новий власник приховує своє ім’я та наміри. Намагаючись пошити в дурні все суспільство, прикриваючись цим Макєєнком. Втім, шила в мішку не сховаєш. І силует будівлі на Банковій все чіткіше проглядається за перезапуском Тонісу. Новий продюсер телеканалу Семенов відверто розповідає про особливості інформполітики на майбутньому каналі: "Да, люди должны иметь информацию честную, объективную, но и роль государства нужно усиливать. ...Умных, которые понимают, что государство сегодня нужно защищать, и потому они балансируют в пределах общечеловеческих моральных измерений и профессиональных требований, — их большинство." Один з таких "розумних" на Тонісі, який давно захищає "государство" - Євгеній Кісєльов. Давній напарник екс-президента Януковича по тенісу. У що гратиме з нинішнім президентом Кісєльов на Тонісі? В квача? В струмочок? В "ладушкі"? Пишуть, що свою програму розслідувань на Тонісі матиме нардеп від БПП Ар’єв.

Ну ось прекрасна тема для першого розслідування: хто реальний власник Тонісу? І як прийшла оборудка по купівлі каналу у колишнього власника Сашка Януковича? Віддавали грошима чи кримінальними справами? І де, в Ростові чи в Панамі? Словом, не перемикайтеся. Буде цікаво», - резюмировал Гнап.


Теги статьи: Янукович АлександрГнап Дмитрий

Дата и время 26 апреля 2017 г., 22:42     Просмотры Просмотров: 1904
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Журналист: Запомните это лицо! Таким войдет в историю Украины президент Петр Порошенко
Власть начала эвакуацию 3 декабря 2013 года, когда из Межигорья вывезли три банковских КамАЗа, - Сенченко рассказал о переговорах с Александром Януковичем
"Непотопляемый" или "Режим тишины" Игоря Скорохода

Ирина Луценко "открестилась" от собственного элитного имения три года назад
Луценко живет в доме за $1 миллион
Коррупционная агония продолжается

Гнап: Так хто тут насправді співпрацює з бандою Януковича?
Украинская власть приближает свой конец, – Гнап
Дмитро Гнап: “Сделаем красиво, не подкопаешься!” – на відео Пімахова озвучує таксу за український паспорт

Ахметов ликвидировал ЧП Гройсмана
Суд поддержал НБУ в споре с Александром Януковичем
Дмитро Гнап: Британці, з якими ми говорили, в шоці від цього. Кажуть, треба перевірити власність на “Біг Бен”, може його теж якийсь український олігарх до рук прибрав?

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 января 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.051892