АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -4°C
Днепр: -3°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -5°C
Львов: -4°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -5°C
Ровно: -5°C

Ігор Шкробанець: "До створення госпітальних округів потрібно залучати експертів"

Ігор Шкробанець: "До створення госпітальних округів потрібно залучати експертів"
Ігор Шкробанець: "До створення госпітальних округів потрібно залучати експертів"

Ефективне впровадження змін у систему медичної реформи можливо тільки за умови співпраці між Міністерством та експертами галузі.

З цією метою створена Громадська спілка з реорганізації охорони здоров’я, консультативний орган, що у подальшому має бути основою дляформування госпітальних рад. Експерти спілки ініціюють постійні зустрічі у регіонах, зокрема, на Чернігівщині та Полтавщині.

Експерт Громадської спілки Ігор Шкробанець зазначає, що уявлення про госпітальні округи в суспільстві зараз сформовано на рівні "страшилок". Усі побоюються закриття лікарень та звільнення лікарів. Натомість, медичні заклади будуть не закриватися, а змінювати специфіку своєї діяльності. "Замість низькоефективних лікарень в Україні з’являться заклади відновного лікування та хоспіси, яких так не вистачає зараз. Щоб уникнути банкрутства, кожний медичний заклад повинен виконувати свою роль та надавати якісну медичну допомогу відповідно до своєї потужності", - підкреслив експерт. Він також наголосив, що підготовка планів з перепрофілювання лікарень є одним з пріоритетних напрямів діяльності Громадської спілки.

Побудова нової системи надання медичної допомоги можлива виключно за умови, коли зміни будуть проводитися обмірковано та поетапно. Саме так можливо досягти своєчасного забезпечення пацієнтів медичними послугами належної якості, збереження існуючої мережі медичних закладів та робочих місць, ефективного використання бюджетних коштів та створення умов, коли госпітальні округи будуть мати управлінську та фінансову автономію. "Мета нашої роботи - доступна, якісна та сучасна медицина для жителів і великих міст, і маленьких селищ. А це - збереження тисяч життів наших громадян", - підсумував Ігор Шкробанець.

Довідка: Ігор Шкробанець - провідний експерт Громадської спілки з реорганізації охорони здоров’я. Під час робочих зустрічей з медичними працівниками у регіонах він висловлює пропозиції щодо розробки науково зваженої та економічно обґрунтованої моделі функціонування закладів охорони здоров’я у новій системі медицини, що наразі формується.


Теги статьи: Шкробанець Ігормедична реформаРеформи

Дата и время 28 апреля 2017 г., 16:47     Просмотры Просмотров: 645
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Порошенко підписав медреформу Супрун і сільську медицину
Степан Хмара: Дуже важливо вибрати правильну послідовність перезавантаження влади
У 2018 році Україна має отримати цивільного міністра оборони – Представництво НАТО

Тарифи для населення можна зменшити за 2 місяці. Це не популізм, а реальні підрахунки, – Саакашвілі
Бекешкіна: Лідером недовіри серед українців є Верховна Рада
Щойно був у поліклініці, сказали грошей нема, приходьте в кінці січня, — Ружанський

Затягнути паски треба олігархам, а у нас затягують їх звичайним людям – Доній
"Рівень компетентності, професіоналізму та ефективності в держапараті України становить загрозу національній безпеці та обороні", - Ігор Смешко
Вибравши імітацію реформ, ми відкинули країну в часи розвиненого кучмізму – журналіст

Гірка правда краще будь-якої шоколадної брехні і солодких посмішок. Маски зірвано. Всім дякую і можете розходитися, — Шкрум
"Засунули дитині свічку в дупу, "зміцнили імунітет", виконали батьківський борг - і ходите щасливі з локшиною на вухах", - відомий лікар про медреформу
Тарас Березовець: Спроба симулювати у жовтні революційний оргазм під Радою провалилася

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.098511