АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 15°C
Харьков: 17°C
Днепр: 18°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 16°C
Львов: 12°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 12°C
Ровно: 13°C

Прокурорсько-рiелтерськи справи

Прокурорсько-рiелтерськи справи
Прокурорсько-рiелтерськи справи

На розгляді Вінницького міського суду Вінницької області перебуває кримінальна справа по обвинуваченню Барткової Інни Євгенівни у вчиненні злочинів передбачених ч.3,4 ст. 190 КК України та ч.4 ст. 358 КК України.

Барткова І.Є. обвинувачується в тому, що з вересня 2012 року по березень 2013 року, діючи за попередньою змовою з невстановленими особами, надаючи потерпілим підроблені договори про відступлення майнових прав, на квартири в будинку №34а, по вул. 50 річчя Перемоги в м. Вінниці, умисно з корисливих мотивів шляхом обману заволоділа грошовими коштами 14 осіб на загальну суму 2679838,3 грн.

Як на час внесення провадження до єдиного реєстру досудового розслідування так і на момент розгляду справи в суді, остання перебуває під повним та особистим контролем прокурора вінницької області Соколового В.

Загалом такий інтерес прокурора області не викликав би значного подиву, якби не ряд обставин, що в повній та виключній мірі характеризують такі його дії.

Саме Соколовий В. є відомим та найбільш слухняним другом Гройсмана Володимира Борисовича, який має намір протягнути прокурора на посаду першого заступника ГПУ та прикриває всі оборудки сумнівного характеру на території вінницької області.

Крім того, хоча Бартковій І.Є. ставиться у вину вчинення злочину із невстановленими особами і така позиція обвинувачення повністю погоджувалася лише з Соколовим В., насправді Барткова І.Є. свою вину частково визнає і не погоджується з роллю організатора та стовідсоткового отримувача всіх отриманих від потерпілих коштів.

Так, Барткова І.Є. вказує на Ткачука як на організатора злочину та Котляр як співучасника та одного з розпорядників отриманих коштів.

Слід відзначити, що Ткачук – особа, що безпосередньо отримала найбільшу частину отриманих коштів, надавав Бартковій всі документи та кервав її діями.

Крім того, саме Ткачук познайомив Барткову з Котляр, яка у свою чергу була директором агентства нерухомості Антей, та запевняла всіх потерпілих, що вона з юристами особисто пересвідчилася у безпечності угод.

В судовому засіданні, Котляр не криючись підтвердила, що дійсно заповняла всі договори саме вона на бланках агентства нерухомості Антей.

Найбільш незручним для прокурора Соколового є те, що майже всі потерпілі спілкувалися як з Ткачуком так і з Котляр і не перестають про це свідчить незважаючи навіть на переконливі настанови слідчих, які намагаються всю вину перекласти на Барткову І.Є. запевняючи, що 26 річна тендітна дівчина зорганізувала всю шахрайську схему та безроздільно отримала всі кошти.

Так само незручним залишається й те, що Бартковій надавалися ключі від всіх вхідних дверей на будівництві і зрозуміло, що без участі справжніх забудовників провести це було б не можливо. На нещастя обвинувачення потерпілі вперто не хочуть забувати й цю обставину.

І ось ключ до всього.

Фактичний власник агентства нерухомості Антей, офіційний власник фірми забудовника житлового об’єкту та перший заступник начальника УМВС – начальник слідчого управління Педос Ю.В, є кумами і постійно та близько спілкуються.

В свою чергу Педос Ю.В. та Соколовий В. є близькими друзями і разом здійснюють безроздільний вплив на Вінницьку область.

Цікавим є й той факт, що вже відомий всім крім Соколового В. організатор злочину Ткачук, є кумом такого собі Кузьміна, що працює в прокуратурі Вінницької області.

На всі повідомлення про вчинення злочину Ткачуком та Котляр, Соколовий В. жодним чином не реагує та затягує притягнення таких осіб до відповідальності з метою незаконного засудження Барткової І.Є. та перекладення на неї всього обсягу обвинувачення та відповідного покарання.

На сьогоднішній день жодний працівник внутрішніх справи та прокуратури не бажає встановити об’єктивну істину по справі, а натомість звертаються до батька Барткової І.Є., Євстєгнєєва Є.В. з пропозиціями переписати на довірену особу все нерухоме майно за сприяння у допомозі доньці.

Ось так прокладається професійний шлях майбутнього першого заступника Генерального Прокурора України, Соколового В.

Семен Семенов, для ”ОРД”


Теги статьи: Бартвовая Инна

Дата и время 17 октября 2014 г., 11:12     Просмотры Просмотров: 3376
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.044806