АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 6°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 1°C
Львов: 3°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

440 шахтарів з Дніпропетровщини не виїхали на поверхню: чого вимагають гірники

440 шахтарів з Дніпропетровщини не виїхали на поверхню: чого вимагають гірники
440 шахтарів з Дніпропетровщини не виїхали на поверхню: чого вимагають гірники

Уся нічна зміна шахт «Родіна», «Гвардійська», «Тернівська», «Кривбасшахтоуправління» та 10 гірників шахти «Октябрьская» не виїхали на поверхню, повідомив Волинець.

Шахтарі кількох шахт, розташованих у Кривому Розі та Тернівці Дніпропетровської області, після нічної зміни не виїхали на поверхню. Під землею вони проводять збори, на яких вимагають підвищення заробітних плат.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Михайло Волинець, голова Незалежної профспілки гірників України.

«Уся нічна зміна ш. «Родіна», ш. «Гвардійська», ш. «Тернівська» та «Кривбасшахтоуправління» і 10 гірників ш. «Октябрьская» не виїхали на поверхню! Шахтарі вимагають підвищення заробітньої плати. Гірники розуміють, що останнім часом кошти не виділялися на розвиток підприємств, а лише вичавлювали ресурси», – написав Волинець.

Він зазначив, що гірники не припиняли роботу. «Наразі вони проводять збори під землею. Працівники І зміни також спустилися в шахту», – написав голова профспілки.

Він також наголосив, що Незалежна профспілка гірників України робитиме все, щоб допомогти гірникам у реалізації та задоволенні їхніх вимог. Та звернувся до членських організацій, аби ті максимально допомагали протестувальникам «для захисту від тиску на них влади, поліції та бандитських формувань, що часто використовуються в таких ситуаціях».

За останніми повідомленнями, під землею перебуває 440 гірників.

Шахти «Родіна», «Октябрьская», «Гвардійська», «Тернівська» входять до складу ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» – найбільшого підприємства в Україні з видобутку руди підземним способом. КЗРК через кіпрський офшор контролюють структури Рината Ахметова та Ігоря Коломойського.


Теги статьи: ШахтаШахтерыЗарплата

Дата и время 04 мая 2017 г., 12:32     Просмотры Просмотров: 1286
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.262396