АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -13°C
Днепр: -5°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -12°C
Львов: -4°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -6°C
Ровно: -8°C

Примирення з ветеранами українофобами або НКВДистами, які працювали в каральних органах, ніколи не буде, – Хмара

Примирення з ветеранами українофобами або НКВДистами, які працювали в каральних органах, ніколи не буде, – Хмара
Примирення з ветеранами українофобами або НКВДистами, які працювали в каральних органах, ніколи не буде, – Хмара

Між справжніми ветеранами Червоної армії і Української повстанської армії жодних проблем практично ніколи не було. Є проблема, яка залишиться назавжди – частина тих ветеранів, які були українофобами або НКВДистами.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» ZIK сказав політв’язень радянських концтаборів Степан Хмара.

«Між справжніми ветеранами Червоної армії і Української повстанської армії жодних проблем практично ніколи не було. Була проблема, яка залишиться назавжди, це частина тих ветеранів, які були українофобами або НКВДистами, які входили у так звані «заградотряди», боролися з УПА. З ними немає про що говорити», – прокоментував Степан Хмара.

Також він розповів про ветерана війни, покійного Федора Моргуна, який попри те, що був партійним діячем, залишався патріотом України.

«Федір Моргун був партійним діячем. Але він завжди був за єдність усіх патріотів України. І решта ветеранів, хто брав участь у війні – є нормальними, а хто ненавидів Україну, то навіть сьогодні з ними немає про що говорити. Тут примирення не може бути і не буде», – додав Степан Хмара.

На думку Хмари, немає значення, коли вшановувати жертв війни.

«Для мене немає принципового значення відзначати 8 чи 9 травня, головним є те, який зміст надавати цій даті. На перше місце я б ставив вшанування пам’яті тих, хто віддав життя, тому що людське життя є найціннішим. І я б хотів, щоб ми завжди пам’ятали, яку ціну заплатила у цій війні Україна», – сказав політв’язень радянських концтаборів Степан Хмара.

«За найновішими даними, у Другій світовій війні втрати Радянського Союзу склали 41 мільйонів 979 тисяч осіб загиблими, серед них 19 мільйонів  – військові і майже 23 мільйони –  цивільне населення. Серед військових загиблих 46% – українці. Тобто ті, хто був призваний до лав Червоної армії з України, це 8 мільйонів 740 тисяч лише прямих військових втрат», – підсумував Степан Хмара.


Теги статьи: Друга Світова ВійнаветераниСтепан ХмараНКВД

Дата и время 08 мая 2017 г., 18:49     Просмотры Просмотров: 1140
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 февраля 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Имеют ли право Порошенко и Луценко тратить миллионы на отдых?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054544