АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 5°C
Днепр: 7°C
Одесса: 7°C
Чернигов: 3°C
Сумы: 3°C
Львов: 9°C
Ужгород: 8°C
Луцк: 9°C
Ровно: 8°C

У «народну міліцію» ЛНР потрібні вогнеметники (ФОТО)

У «народну міліцію» ЛНР потрібні вогнеметники (ФОТО)
У «народну міліцію» ЛНР потрібні вогнеметники (ФОТО)

Бойовики продовжують грати в гру «будівництво країни новоросії». Так, у мережі з’явилося фото оголошення, в якому терористи запрошують на вакантні посади в так звану «народну міліцію» ЛНР вогнеметників. Про цю новину повідомляє Преса України.

Бойовики обіцяють не тільки платити за «службу», але і годувати «міліціонерів» і навіть забезпечити «речовим майном». Так як законних майнових фондів у бойовиків, природно, немає, то ймовірно, забезпечення «майном» буде відбуватися за рахунок залишеної особистої власності луганчан.

Цікаво, що терористи обіцяють своїм прихильникам навіть «соціальні гарантії», правда строк служби обмежується трьома роками. Якраз рівно стільки триватиме особливий статус окупованих бандитами українських територій. Що далі буде відбуватися з «народною міліцією» в оголошенні не повідомляється.

«Для заміщення вакантних посад в огнеметную роту Народної Міліції потрібні чоловіки віком від 20 до 40 років, що бажають продовжити військову службу за контаркту в Народній Міліції ЛНР. Грошове забезпечення від 5 тис.грн / місяць. + забезпечення харчуванням і речовим майном, соц.гарантии, контракт від 1 до 3-х років», - йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що посада «огнеметчика» у лавах міліції - це якийсь нонсенс, створений керівництвом терористичних організацій. Ймовірно, в ЛНР порушників порядку будуть не заарештовувати, а випалювати вогнем вогнеметів.

http://uapress.info


Теги статьи: СепаратистыЛНР

Дата и время 19 октября 2014 г., 17:54     Просмотры Просмотров: 1774
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.079156