АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 18°C
Львов: 17°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

Пророцтво монаха Авеля: Путін згине від смертельної рани і буде велике оновлення

Пророцтво монаха Авеля: Путін згине від смертельної рани і буде велике оновлення
Пророцтво монаха Авеля: Путін згине від смертельної рани і буде велике оновлення

«Ця людина буде з південного роду і двічі змінить зовнішність. Великі лиха потерпить від нього Русь, але  згине він  згине від смертельної рани»,  –  сказав колись  схимонах  Авель. В пророцтві дещо не зрозуміло чому саме з півдня. Однак, те що йдеться про наступника велетня-Бориса не залишає місце для фантазії

 За свої  пророцтва  монах  Авель жорстоко  поплатився. Він  напророчив, коли  помруть імператриця Катерина II і імператор Павло I,  передбачив навали французів і спалення Москви, за  що потрапив   до в’язниці. Там він  провів  20 років, а потім  по   наказу імператора Миколи I Авель був заточений в Спасо-Ефімьєвський монастир, де і помер. В “Русской старине” за 1875 рік були надруковані витяги з листів Авеля, з його “Житія” і “зело престрашних книг”, в яких на  думку  експертів,і  було  пророцтво  для Росії.

 

«Після семи десятків років запустіння біси підуть з Русі. Ті, що залишаться, будуть переодягатися в «овечі личини»,  залишаючись при цьому хижими вовками. Біси правитимуть Руссю, але під іншими стягами. На Русі з’явиться другий Борис, титан-велетень. Росія опиниться на межі розпаду і знищення, і під видом відродження колишньої величі буде знищуватися останнє. Після років гидоти й запустіння, коли біси будуть терзати Росію, велетень несподівано піде, залишивши після себе безліч загадок. Велетень блукатиме по лабіринту, а на плечах у нього буде сидіти невисокий чоловік з чорним обличчям. Він буде наполовину лисий, наполовину волосатий і довго залишиться невідомим, а потім буде виконувати роль слуги.

Ця людина буде з південного роду і двічі змінить зовнішність. Великі лиха потерпить від нього Русь, але  згине він  згине від смертельної рани.  Буде війна в горах, на Кавказі тривалістю 15 років, потім третя Таврійська війна, там з’явиться півмісяць і розділена Таврида буде кровоточити. І потім посадять на престол нетямущого юнака, але його разом з почтом оголосять самозванцями і поженуть з Русі.

Біси,  що  рвуться  до влади, розіб’ються об ведмежу голову і лапи, в які втілиться дух предків росіян. І прийдуть найстрашніші для Русі десять царів на годину, тридцять тиранів на годину: людина із шоломом і забралом,  що не розкриває свого обличчя, безликий мечоносець, закутий в кольчугу, який проливає кров. Він з болота, а очі його відливають зеленню, буде при владі, коли у нього зійдуться дві п’ятірки. Він впаде, але знову підніметься до висот і стане мстити всім за приниження. Його довго не зможуть звалити, але потім він буде скинутий в безодню.

Інший буде довгоносим, ненависним усім, але згуртує навколо себе велику силу. Людина, що сидить на двох престолах, спокусить ще п’ять таких же, як він, але на четвертій сходинці сходів вони впадуть безславно. Людина з нечистою шкірою. Він буде наполовину лисий, наполовину волосатий. Промайне метеором мічений і на зміну йому прийде  Кульгавий, покалічений, який буде страшно чіплятися за владу. Потім Велика Дама з золотим волоссям призведе трійку золотих колісниць.

Hа самому півдні чорного арапського царства виникне вождь в блакитній  чалмі. Буде він метати страшні блискавки і багато країн перетворить на попіл. Буде велика виснажлива війна хреста з півмісяцем, в яку втрутяться маври тривалістю в 15 років. Зруйнується Карфаген, який буде відроджено і князь Карфагена буде третім стовпом об’єднання військ півмісяця. У цій війні буде три хвилі – туди і назад. Коли страшна загибель загрожуватиме всім,  прийде Стрімкий Государ, Великий Вершник, недовго правлячий великий государ, Великий Гончар. Буді він душею і помислами чистий і обрушить меч свій на розбійників і злодіїв. Hі одна тать не втече розправи або ганьби. П’ять бояр, близьких до царя, будуть віддані суду. Перший боярин – суддя. Другий боярин біжить за кордон і буде там спійманий. Третій буде воєвода. Четвертим буде рудий. П’ятого боярина знайдуть мертвим в своєму ліжку. Розпочнеться велике оновлення. На Русі буде велика радість – повернення корони і прийняття під корону всього великого древа».

http://patrioty.org.ua


Теги статьи: ПутинПророцтвоМонах Авель

Дата и время 20 октября 2014 г., 10:04     Просмотры Просмотров: 104418
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Песков обрушился с критикой на Украину из-за срыва саммита «нормандской четверки»
«Какая неожиданность. Оказывается, Россия не хочет мира»: Бабченко объяснил, чего хочет Путин от Украины
«У него щеки, словно у Аленушки на шоколадке»: сеть повеселило фото Путина с Эрдоганом

Леонид Швец: россияне устали от Путина
В Латвии одежду с портретом Путина и символикой армии РФ признали угрозой нацбезопасности
Путин собирается начать новую войну — Deutsche Welle

WP: Путин и Орбан негативно настраивали Трампа против Украины
«Я бы не ездил на месте нормальных людей»: Крымскому мост опять предрекли полное разрушение
У Путина озвучили Зеленскому свои «хотелки» по нормандскому формату

Путин в разговоре с Макроном вновь заявил о требованиях к Киеву по саммиту Нормандской четверки
Путин назначил Вышинского членом Совета по развитию гражданского общества
Дойдет до Харькова: Портников дал прогноз по захвату Путиным Украины

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 октября 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

За кого бы вы проголосовали на выборах мэра Киева?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.181358