АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 3°C
Днепр: 4°C
Одесса: 6°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 2°C
Львов: 2°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 2°C
Ровно: 2°C

Безробітних чоловіків хочуть відправляти в армію

Безробітних чоловіків хочуть відправляти в армію
Безробітних чоловіків хочуть відправляти в армію

Президенту України Петру Порошенку запропонували відправляти в армію чоловіків, які ніде не працюють

Подібне рішення матиме позитивний вплив на боротьбу і з тими, хто працює неофіційно, і з тими, хто не хоче працювати в принципі.

«В Україні приблизно 200 тисяч безробітних чоловіків, які перебувають на обліку в Державній службі зайнятості. Держава виплачує їм допомогу з безробіття і зазнає збитків через це. Чому б не відправляти в армію тих, хто не хоче шукати роботу?», – зазначає автор петиції, розміщеної на сайті глави держави.

Ініціатор проекту пропозиції також підкреслює, що в Україні зменшилася кількість тих, хто бажає служити за контрактом і ВСУ неудокомплектовані особовим складом.

«Було б правильно відправляти в армію в першу чергу тих, хто не працює і не платить ніяких податків. Це допомогло б боротися і з тими, хто працює неофіційно », – упевнений автор ініціативи.

Відзначимо, за два дні з початку реєстрації петиції її підписали лише 13 чоловік. Для того, щоб пропозиція була розглянута Петром Порошенко свої підписи повинні поставити 25 000 людей.

Нагадаємо, навесні 2017 року в Україні в армію повинні закликати більше 14 тисяч чоловік у віці від 20 до 27 років. Всього весняна призовна кампанія коштуватиме держбюджету 46,5 млн грн, де 45,2 млн – це одноразова матеріальна виплата новобранцям, тобто по 3200 грн кожному.


Теги статьи: ДонбасВСУбезробітніАрмія

Дата и время 16 мая 2017 г., 17:40     Просмотры Просмотров: 3664
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.111781