АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 6°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 1°C
Львов: 3°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Спалити це курв’яче кубло, - блогер

Спалити це курв’яче кубло, - блогер
Спалити це курв’яче кубло, - блогер

Кожного разу, коли ви починаєте лаяти Євробачення, театральні вистави, музичні концерти, банальну дискотеку для молоді або посмішку на обличчі у підлітка – пам’ятайте про те, що Україна воює не за територію чи ресурси.

Ні, Україна захищає свою тотожність, своє світосприйняття, право на власну думку. Про це написав журналіст та блогер Рауль Чілачава, коментуючи тотальний скепсис, який панує в суспільстві.

«Кажуть, що під час Другої світової Черчиллю запропонували скоротити витрати на культуру. На що він відповів: тоді навіщо ми воюємо? За що вмирають наші солдати?, - пише Чілачава, - І ця сама думка повинна проростати і єднати націю, створювати ї зберігати її культурне надбання. Коли батько дитини йде в АТО, він хоче щоб вона і далі вчилася, отримала освіту і, скоріше за усе, мирну професію. Щоб вона сміялася, а не плакала. Він йде захищати майбутній мир, а не наступну війну.

Так, щодня в Україні гинуть солдати, але в той же час народжуються діти, які будуть розмовляти в своїй країні рідною мовою і пам’ятати тих, хто зберіг для них можливість не просто жити, а бути українцем.

Я чую багато негативу щодо безвізу. Повірте, він важливіший за декомунізацію. Якби його ввели 10-15 років тому, усі ці бідолашні мешканці Донбасу після візиту до Кракова, Барселони або Мюнхену пороздирали б своїх рабовласників голими руками. Україна давно була б іншою, без усіх цих ідіотичних дискурсів щодо НАТО та євроінтеграції. І не треба про нестачу грошей на мандрівки. В минулому році це ніяк не завадило мільйону українців поїхати на заробітки в Польщу.

Повірте, іноді закордон дешевший за життя у столиці, а наші можновладці ще просто не зрозуміли, що безвіз - це вирок корупціонерам і нездарам у владі. Люди обов’язково повернуться і запитають, а чому в Житомирі не так, як у Жироні, а в Ужгороді не так як в Тулузі?

Нажаль, українські вояки також вмирають заради того, щоб брудні політики та чиновники продовжували свої корупційні оборудки, будували нові маєтки і купляли нові коштовні позашляховики. Це також правда. Та хіба почалася б в Україні війна, якби ми мали сильну, монолітну політичну еліту? Ні. І якщо багатьом з нас цілком очевидно, що треба робити на сході, відповіді на питання, що робити з п’ятою колоною у владі - я, наприклад, не знаю. Окрім, звичайно, банального – СПАЛИТИ УСЕ ЦЕ КУРВ’ЯЧЕ КУБЛО».


Теги статьи: безвізовий режимВійна на ДонбасіРауль ЧилачаваУкраїна

Дата и время 17 мая 2017 г., 21:33     Просмотры Просмотров: 3355
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.068114