АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 18°C
Львов: 17°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

Путін вирішив продовжити війну, підвищуючи ставки

Путін вирішив продовжити війну, підвищуючи ставки
Путін вирішив продовжити війну, підвищуючи ставки

Журналіст Микола Фельдман вважає, що після не дуже вдалих переговорів у Мілані, президент РФ Володимир Путін вирішив продовжити війну. Нинішньою метою Путіна, на думку Фельдмана, є український олігарх Рінат Ахметов. Президент РФ вважає, що Ахметов занадто мало докладає зусиль для допомоги Кремлю в цій війні. Тому і постраждала «Донбас-Арена». І якщо Ахметов не поспішить натиснути на президента України Петра Порошенка, то хто знає, що ще може втратити український олігарх.

Роздуми Миколи Фельдмана «Преса України» надає своїм читачам мовою оригіналу.

«Після малоуспішного для себе Міланського вояжу господар Кремля прийняв рішення все-таки продовжити міжнародну розмову з позиції сили і віддав команди своїм бойовикам нанести артилерійські удари по Донецьку, свідомо зачепивши «Донбас-Арену».

Вибухи в Донецьку можна розцінювати, як спробу створити собі сильну позицію через внутрішній тиск на офіційний Київ з боку Ахметова. З урахуванням того, як виглядає сьогодні Донецький аеропорт, точкове нанесення збитку «Донбас-Арені» дуже схоже на погрозу. Мовляв, сьогодні улюблене дітище головного українського олігарха ще можна буде відновити, але якщо завтра позиція Порошенка істотно не зменшиться, то післязавтра об’єкт вже може не підлягати відновленню.

Позиція Порошенка на міжнародній арені сильна, він дозволяє собі мову ультиматумів. Навіть постійне недотримання перемир’я не змінює його позицій. Навіть зміна міністра оборони не послабила, а тільки раптово посилила Порошенка. Отже, необхідно задіяти останні аргументи для внутрішнього тиску. Серед цих останніх аргументів - особисті інтереси Ахметова. За логікою Путіна найбагатший олігарх занадто мало старається для ослаблення позицій Порошенко. «Опозиційний блок» навряд чи зможе пройти у Верховну раду, а це означає, що Кремль навіть не буде мати своєї фракції.

Сьогоднішні руйнування Донецька і окремо «Донбас-Арени» - це, схоже, останній привіт Ахметову. Відсутність прогресу завтра за результатами цього сигналу - це повноцінна атака на Маріуполь, це повне руйнування Донецька, в тому числі символічне показове знищення «Донбас-Арени», це курс на повне знищення найважливіших активів Донбасу, серед яких, поза всяким сумнівом, «Азовсталь».

Висновок один. Домовленості найближчим часом досягнуті не будуть. Ціна на нафту продовжить падіння, а Путін буде наполегливо дертися в той кут, в якому його вже дуже скоро будуть мочити всі, кому не лінь. Як терориста в сортирі».

Микола Фельдман, журналіст.

http://uapress.info/


Теги статьи: Путин

Дата и время 21 октября 2014 г., 12:16     Просмотры Просмотров: 3187
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

За кого бы вы проголосовали на выборах мэра Киева?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.639402