АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 17°C
Днепр: 18°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 16°C
Львов: 11°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 12°C
Ровно: 13°C

Керівник Штабу Народний фронт в Ужгороді - бандит, регіонал та антимайданівць

Керівник Штабу Народний фронт в Ужгороді - бандит, регіонал та антимайданівць
Керівник Штабу Народний фронт в Ужгороді - бандит, регіонал та антимайданівць

Керівник ужгородського штабу «Народного фронту» І.Волошин «коронно» «вставив» Ужгород ще на 8 млн грн (фото докуменетів). Історія з крадіжкою у громади Ужгорода історичного комплексу «Корона» триває. Як з’ясувалося, «автор» цієї аферистичної оборудки – колишній бандит, а нині депутат ужгородського міськради і, віднедавна, очільник ужгородського штабу політичної партії «Народний фронт».

 

Іван Волошин, керівник штабу політсили Яценюка заклав у неї кількакратне пограбування міста. Цього разу йдеться про ще 8 вкрадених мільйонів.

13 серпня 2012 року, намагаючись виправдатися в умовах значного резонансу, щодо його викликали в закарпатських ЗМІ сумнівні обставини продажу комплексу «Корона», тодішній директор Департаменту міського господарства Олексій Касперов зазначив у розмові з кореспондентом «Закарпаття онлайн»: «...Згідно з конкурсом, який ми провели, переможець не тільки сплачує до бюджету 8 млн. 65 тис. грн. за придбання «Корони», але і не менше 100% від цієї ціни інвестує в реконструкцію площі Театральної. Тобто, в сумі виходить більше 16 млн. грн.».

Оскільки договір купілі-продажу «Корони» громадськості тоді не надали, остання, з журналістами включно, сприйняла ці слова на віру.

І даремно...

Тему реконструкції площі Театральної до договору по «Короні» справді внесено. Однак – у дуже специфічному формулюванні. Як йдеться у пункті 5.5 відповідного документу, передбачається «інвестування не більше двох років в реставрацію комплексу “Корона” не менш як 100% від оціночної вартості об’єкта, яка становить 8 065 000,00 грн. (вісім мільйонів шістдесят п’ять тисяч 00 коп.) та в “збереження традиційного характеру середовища архітектурної пам’ятки” (Закон України “Про охорону культурної спадщини”), а саме: реконструкцію площі Театральної з заміною покриття, комунікацій водовідведення, лавиць, системи освітлення».

Тобто, насправді, ті 8 мільйонів гривень, які, як казав О.Касперов, мають бути інвестовані, згідно з умовами продажу об’єкту, в реставрацію площі, відповідно до умов зазначеного договору мають бути інвестовані покупцем у... придбану за значно заниженою ціною «Корону». А на площу – виключно, якщо захочеться новому власникові «Корони». І в обсягах, яких йому ж забажається...

Тобто, у одній лише афері з продажем комплексу «Корона» Ужгород і ужгородців обікрали тричі. Насамперед, суттєво занизивши вартість об’єкту, проданого на фіктивному конкурсі. По-друге,  занизивши при викупі площі комплексу «Корона» на 1 тисячу квадратних метрів, що було зафіксовано прокуратурою і порушеною кримінальною справою, і за що навіть було засуджено винних осіб з числа виконавців, але місту не повернуто втрачені кошти. І, по-третє, на брехні про обов’язову умову інвестування 8 млн грн у реконструкцію площі Театральної.

Тобто, у кінцевому випадку, міська скарбниця не дорахувалася не мільйона-двох, а вже десятків мільйонів. Котрі у випадку чесного продажу цього об’єкта могли би бути з користю інвестовані у вирішення тих чи інших питань життєдіяльності міста.

Скільки втратило місто на руйнуванні пам’ятки архітектури, реставрацію якої планують підмінити якісним євроремонтом фасаду, ще треба буде порахувати. Це при тому, що саме реставрація, а не ремонт проданої споруди, кілька разів зазначена у вже згадуваному договорі купівлі-продажу: «- повернення комплексу «Корна» (архітектурній пам’ятці місцевого значення) туристичної, культурної, історичної привабливості...», «- інвестування... в реставрацію комплексу «Корона», «- замовити та профінансувати проект реставрації комплексу...», - почати проведення реставраційних робіт...», «- чітко дотримуватися норм законів України та інших нормативних актів , які встановлюють порядок експлуатації таких пам’яток архітектури...». Але про це – в окремій наступній публікацї...

Власне, як уже повідомляло Закарпаття онлайн, аби приховати всі ці аферистично-кримінальні оборудки І.Волошина і Ко, «Корону», придбану за 8 мільйонів, перепродали за 1,25 мільйона .  Тобто, у 6,5 разів дешевше.

Формально,  пункт, де згадується площа Театральна, окремо застережено в договорі про перепродаж «Корони». Але, тільки формально. Бо, як бачимо, жодної сили він, насправді, не має...

Аби приховати цей кримінальний момент, колишній міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов свого часу навіть спробував провернути оборудку з реставрацією площі Театральної коштом міського бюджету, передбачивши витратити на це 1 мільйон громадських гривень. Однак, ймовірно через пильну увагу ЗМІ до теми «Корони», цю чергову аферу колишньої влади Ужгорода так і не було втілено у життя.

Як днями повідомляло Закарпаття онлайн, під інформаційним пресингом нашого видання досі бездіяльна прокуратура Закарпаття під керівництвом Олега Сидорчука змушена була продемонструвати видимість роботи і направила інформацію про наші публікації по «Короні» в УМВС України в Закарпатській області. Тобто, Сергію Шараничу. Тому самому, який досі справно спускав на гальмах кримінальну справу по крадіжці газу у особливо великих розмірах у велнес-готелі «УнгварЪскій», що є спільною власністю Івана Волошина і його екс-кришувальника, нині вже колишнього високопосадовця СБУ Дмитра Білоуса.

Нині Іван Волошин, власний бізнес якого, заснований на кредитних аферах, «завис» на мільйонному невиплаченому кредиті, під який заставлено велнес-готель «УнгварсЪкій», вирішив поправити свої плачевні справи, інвестувавши в політику. Саме під обіцянки профінансувати виборчу кампанію «Народного фронту» в Ужгороді, цього кримінальника і афериста, учасника провладно-«регіональної» більшості в Ужгородській міськраді та ужгородського АнтиМайдану, як і анонсувало Закарпаття онлайн, було призначено керівником виборчого штабу цієї політсили в обласному центрі Закарпаття. Після чого ужгородський виборчий штаб "Народного фронту" звільнився у повному складі, а в новому "засвітилися" особи, наближені до І.Волошина.

Ужгород не прощає такого роду знущань над собою. І, скажімо, після того, як керівником виборчого штабу Юлії Тимошенко в Ужгороді було призначено так само антимайданівці Андрія Погорєлова – сина колишнього мера-«регіонала» Віктора Погорєлова, ВОНА зазнала тут нищівної поразки.

Не доводиться сумніватися, що, зв’язавшись із кримінальником і аферистом Волошиним, «Народний фронт» Яценюка, Турчинова, Авакова спроможеться на аналогічний результат...

А наразі, аби закрити рота інтернет-виданню Закарпаття онлайн, І.Волошин та ще один ставленик «Народного фронту» С.Шаранич,  бандит і міліціонер, днями знову форсували фальсифіковану ними ж кримінальну справу щодо головного редактора сайту Олега Диби. Тепер – за підтримки прокурора О.Сидорчука, «розбалансованого» опублікованою на сайті інформацією про його «кришування» теми «Корони» і можливе звільнення...

А тим часом тема звільнення С.Шаранича та О.Сидорчука вже вийшла на рівень Адміністрації Президента...

Тобто, тема «Корони» продовжує залишатися ключовою у висвітленні корупційних взаємозв’язків владних верхів Ужгорода і Закарпаття, тягнучи за собою на дно всіх тих, хто спокусився на підтримку афериста, який затіяв цю масштабну авантюру...

Джерело: Закарпаття он лайн


Теги статьи: Народный фронтВолошин Иван

Дата и время 21 октября 2014 г., 13:08     Просмотры Просмотров: 3957
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Депутат накупил солидной недвижимости и машин по заниженным ценам
"Это уже за гранью добра и зла": Яценюк разнес авторов фейка с врачами
Коррупция, девальвация, рост коммуналки. Пять подвигов Арсения Яценюка, который вновь хочет вернуться во власть

Интерпол разыскивает депутата Ужгородского горсовета, который устроил стрельбу в ресторане
«Народный фронт» платит экс-депутату Писаренко около 5 млн гривен в год
С Яценюка и Турчинова сняли госохрану. Но Грицака с Порошенко еще стерегут

Все пропало: Яценюк срочно обратился к народу Украины
У Яценюка встали горой за Пашинского: «Это возвращение режима Януковича»
Экс-нардеп от “Народного фронта” призвал добробаты занять позиции на фронте в случае отвода BСУ

СМИ: Яценюк может стать первым вице-премьером в правительстве Гончарука
«Десятка» — и ты членкор «Академии наук»: как мошенники и аферисты наживаются на фейковых ученых степенях
"Шел хозяйским шагом": скандального Пашинского заметили в Генштабе

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.076177