АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 0°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

Я не знаю країн, які мають таку нестачу коштів на пенсії, як в Україні,– Пинзеник

Я не знаю країн, які мають таку нестачу коштів на пенсії, як в Україні,– Пинзеник
Я не знаю країн, які мають таку нестачу коштів на пенсії, як в Україні,– Пинзеник

Цього року, Пенсійний фонд має виплатити українським пенсіонерам аж 284 мільярди гривень, проте, на своїх рахунках він має лише 142 мільярди. Тобто, уряд неспроможний виплатити навіть ті мізерні пенсії половині пенсіонерам.

Про цена телеканалі ZIK заявив народний депутат України Віктор Пинзеник.

«На жаль, сьогодні у парламенті ми не почули про пенсійну реформу, натомість почули лише те, що хотів сказати нам уряд. Однак, перш ніж говорити про пенсійну реформу, варто було б побачити сам законопроект, адже його ще ніхто не бачив. Проте, наскільки я розумію, його просто ще немає», – заявив Віктор Пинзеник.

Окрім цього, нардеп додав, що дефіцит Пенсійного фонду сьогодні – це одна із найважливіших проблем країни. Однак, Пинзеник каже, що в українському парламенті ця проблема навіть не обговорюється.

«У чому ж проблема, поясню на дуже простому прикладі: Пенсійний фонд цього року має виплатити пенсіонерам 284 мільярди гривень, проте, на своїх рахунках він має лише 142 мільярди. Тобто, уряд неспроможний виплатити навіть ті мізерні пенсії половині пенсіонерам», – додав гість програми.

Зокрема, Пинзеник зазначив, що сьогодні він не знає країн, які мають таку величезну нестачу коштів для виплати пенсій, як Україна.

«Я не знаю країн, які мають таку нестачу коштів на пенсії. Більше того, в Україні ця ситуація не поліпшується, а навпаки, немає навіть обговорення щодо цього. Зокрема, у нас немає і коштів, натомість, ми кожного року маємо нові, величезні борги. Тому, якнайшвидше нам потрібно прийняти один, зрозумілий для всіх закон щодо виплати пенсій, аби 12 мільйонів українських пенсіонерів отримали обіцяні державою гроші»,– додав Пинзеник.


Теги статьи: грошіПенсіїПенсійна реформапенсіонериПинзеник ВікторПенсійний фонд

Дата и время 20 мая 2017 г., 02:16     Просмотры Просмотров: 2455
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.077002