АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 14°C
Днепр: 17°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 12°C
Львов: 14°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 14°C
Ровно: 14°C

У Житомирській області керівництво "Вібросепаратор" заявляє про тиск з боку податківців

У Житомирській області керівництво "Вібросепаратор" заявляє про тиск з боку податківців
У Житомирській області керівництво "Вібросепаратор" заявляє про тиск з боку податківців

У  Житомирській області керівництво "Вібросепаратор" заявляє про тиск з  боку податківців. Про це повідомив керівник заводу Юрій Єлісов.

З  його слів, вже кілька місяців на підприємстві проводяться  необгрунтовані та безпідставні перевірки з боку податкових органів  обласного рівня.

"Це  почалося після того, як ми влітку цього року відмовилися фактично  примусово оплатити чверть мільйона гривень до бюджету області. Нам  натякнули, що треба оплатити 250 тис. грн до бюджету, інакше будуть  проблеми, буде порушено кримінальну справу. Керівництво заводу  відмовилося зробити це. І ось тоді почалися перевірки", - розповів Юрій Єлісов.

Він  уточнив також, що йдеться про дочірнє підприємство публічного  акціонерного товариства "Вібросепаратор" ДП "ВС-Партнер".

Зі  слів Єлісова, ДП "ВС-Партнер" завжди працювало і працює в  правовому полі, законно і сумлінно сплачуючи податки в державну казну.

"У  нас не було підстав боятися перевірок, тому платити запропоновану суму  ми категорично відмовилися, і ось вже кілька місяців на наше  підприємство чиниться шалений тиск з боку податківців", - уточнює  керівник підприємства.

Після  проведеної податкової перевірки підприємству було донараховано грошових  зобов’язань і штрафів на суму більше як 726 тисяч гривень. Також  9 серпня цього року було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових  розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) .

"Особисті  амбіції одного з чиновників податкової області створюють серйозні  проблеми і чинять тиск на підприємство та керівника в цілому -  провідного виробника машинобудівної галузі країни із  сільськогосподарської техніки", - зазначає Єлісов.

Також здійснюється тиск на контрагентів.

Дії податкової на підприємстві вважають безпідставними і незаконними, оскільки вся документація там ведеться, як належить.

"Вони  - ці дії - дуже нагадують рейдерську атаку, бо документи вилучаються  не тільки з підприємства, а і з органів державної реєстрації", -  каже Єлісов.

Тому  11 жовтня цього року підприємство звернулося за захистом своїх прав і  законних інтересів до Житомирського окружного адміністративного суду з  відповідним позовом, в якому оскаржуються дії податкової.

"Підприємству нарахували штрафів та різних санкцій на величезну суму,  це - піврічний фонд оплати праці на нашому заводі, якщо воно сплатить  такий величезний штраф, то м’яко кажучи, "вилетить в трубу", а  працівники заводу, яких зараз налічується понад сто осіб, поповнять армію  безробітних. Крім того, підприємство не зможе виконати як комерційних,  так і державних замовлень, процес виконання яких вже підходить до  завершення. У такому разі також ставиться під сумнів виконання умов  важливого для підприємства і країни в цілому меморандуму з потужною  світової китайської кампанією - відомого у світі виробника сільськогосподарської техніки.
 Зараз триває досудове розслідування, розпочате 9 серпня цього року. У ході слідства проведено низку виїмок та обшуків бухгалтерських документів.

"Ведеться слідство, причому на допит викликають зовсім не тих людей,  які повинні згідно із законом відповідати за події попередніх періодів  роботи підприємства", - каже Єлісов.

Еліс зазначив також, що днями урядом було заявлено про неприпустимість тиску податківців на підприємців.

Нагадуємо що "Вібросепаратор" є одним із найбільших в Україні виробників сільськогосподарської техніки. Цього року підприємству виповнилося 155 років.

Ukranews


Теги статьи: МинсдохЖитомирВибросепаратор

Дата и время 14 ноября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 4084
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

В Житомире под колесами грузовика погиб 5-летний мальчик
В Житомире мотоциклист на огромной скорости влетел в иномарку: спасти гонщика не удалось
В Житомире в очереди в поликлинику собрались более сотни человек

В областном центре Украины засняли самый дорогой внедорожник в мире
В Житомире конфисковали девять тонн янтаря
В Житомире командир взвода связи погорел на взятке: обещал покрыть недостачу техники на $60 тысяч

Блогер из Житомира посадил за руль ребенка на скорости 100 км/ч
Главу житомирской ячейки партии Шария избили, после того как он брызнул слезоточивым газом в лицо ветерану АТО
В Житомире жестоко избили представителя партии Шария

В житомирском СИЗО открыли первую платную камеру. Место в ней стоит втрое дешевле, чем в киевском
Винница и Житомир ужесточили карантин: что будет под запретом
Обструкция: санврача Ляшко в Житомире не пустили в лабораторный центр

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Изменилось ли ваше отношение к Владимиру Зеленскому за последний год?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.097467