АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -14°C
Днепр: -7°C
Одесса: -5°C
Чернигов: -3°C
Сумы: -10°C
Львов: -4°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -3°C
Ровно: -2°C

Юрій Дерев’янко, звідки він узявся?

Юрій Дерев’янко, звідки він узявся?
Юрій Дерев’янко, звідки він узявся?

Юрій Дерев’янко: звідки він узявся?

На майбутніх президентських виборах-2019 українські виборці поруч з добре відомими прізвищами професійних політиків побачать у бюлетенях чимало нових, нерозкручених персонажів. Частина з них - технічні кандидати, решта - лідери порівняно невеликих партій, які розраховують набрати додаткові відсотки рейтингу перед наступними - парламентськими виборами.

Серед таких темних конячок виборчих перегонів - особа Юрія Дерев’янка, однопартійця опального грузинського екс-президента Михайла Саакашвілі.

Вперше про Дерев’янка-політика стає відомо у 2010 році, коли він проходить до Івано-Франківської обласної ради як мажоритарни

 

Дерев’янко Юрій Богданович

Дерев’янко Юрій Богданович

За два роки депутатства в Івано-Франківській облраді, Дерев’янко стає героєм місцевого політичного скандалу, публічно виступивши проти об’єднання виборчих списків “Фронту змін” Яценюка та Батьківщини для майбутніх парламентських виборів. Юрій Дерев’янко продовжив бути в опозиції до регіоналів.

На виборах 2012 Дерев’янко обраний нардепом по 87-му мажоритарного округу на Франківщині. В парламенті політик продовжує працювати окремо від фракцій відомих політичних сил. Втім, якщо вірити чуткам, без підтримки потужних партій в традиційному фінансовому сенсі він може легко обійтися. Про Дерев’янка говорять як про людину, що може власноруч фінансувати свої передвиборчі кампанії.

Дерев’янко став мільйонером ще в 90-х роках, створюючи та продаючи бізнеси в різних галузях - від фармацевтики до будівництва. Серед бізнесів, створених Дерев’янком, найчастіше називають одного з найбільших в Україні постачальників лікарських засобів - компанію “Фарматек”, а також мультиплікаційну кампанію “Борисфен-Лютес”, виготовляла і продавала в Європу анімацію ледь не в промислових масштабах.

 

Дерев’янко Юрій

Дерев’янко Юрій

Та найбільш відомою назвою пов’язаною з Дерев’янком є фірма “АртМайстер”, яка уже без самого Дерев’янка 9 років тому опинилася в центрі корупційного скандалу.

Ця IT-компанія яку Дерев’янко відкрив ще в кінці 90-х, була одним із перших розробників українського софту і швидко зайняла свою нішу, розробляючи електронні бази даних та реєстри для державних установ. Юрія Дерев’янка називають першим, хто запустив в Україні тренд переходу з паперового до електронного документообороту. Спочатку, отримавши держзамовлення, компанія зірвала непоганий куш. Але розвивати далі цей бізнес не вийшло. За інформацією осіб близьких до Дерев’янка, у 2004 році перспективний бізнес почали віджимати донецькі бандити.

 

Юрій Богданович Дерев’янко

Юрій Богданович Дерев’янко

У 2005 році Юрій Дерев’янко був змушений продати компанію. У 2007 році нові власники почали прокачувати через рахунки компанії десятки і сотні мільйонів бюджетних грошей.
Розслідування цієї схема визвало гучний розголос, проте сам Дерев’янко вже на той час не мав жодного стосунку до підприємства і йому ніяких обвинувачень пред’явлено не було.

У 2013-2014 році під час Євромайдану, Дерев’янко, як народний депутат, неодноразово допомагає відбивати арештованих міліцією майданівців та підтримує діяльність Громадського сектора Євромайдану, разом з активістами якого після закінчення революції створює партію “ВОЛЯ”.

У 2015 році знову проходить в Парламент по 87-му мажоритарному округу.

Дерев’янко Юрій Богданович

Дерев’янко Юрій Богданович

Відпочатку партія “ВОЛЯ” виступає з критикою політики чинної влади. А у цьому році партія Дерев’янка входить у партію “Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі”, який вже перебуває в опалі Петра Порошенка.

Рух Нових Сил відкрито виступає проти політики президента та планує почати багатотисячну довгострокову акцію під парламентом, вимагаючи скасувати депутатську недоторканність, новий закон про вибори та ухвалити закон про імпічмент. Активні протести закінчуються арештом Михайла Саакашвілі та його видворенням з України. Дерев’янко залишається одиним з лідерів партії.
 
Скоріше за все Дерев’янко заявить про намір йти в президенти України. Відомо, що 17 обласних організацій Руху Нових Сил підтримали його кандидатуру.

 


Теги статьи: Дерев’янко Юрій БогдановичДеревянко Юрий

Дата и время 21 мая 2017 г., 21:39     Просмотры Просмотров: 41887
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 февраля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.052158