АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 1°C
Днепр: 4°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 1°C
Львов: 3°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 4°C
Ровно: 4°C

Продюсер Джамали обізвав керівників «Євробачення» від України аферистами

Продюсер Джамали обізвав керівників «Євробачення» від України аферистами
Продюсер Джамали обізвав керівників «Євробачення» від України аферистами

У випадку з організацією «Євробачення» система ProZorro безсила – Тарнопольський

Павло Грицак, виконавчий продюсер «Євробачення», та режисер і драматург Сергій Проскурня – аферисти. Таку думку висловив продюсер Джамали Ігор Тарнопольський.

«У 2005 році в Україні займався «Євробаченням» Павло Грицак. Його партнер – продюсер Олександр Ксенофонтов, чоловік Руслани Лижичко. Незважаючи на те, що після конкурсу 2005 року було заведено кілька кримінальних справ, вони тоді закінчилися нічим», – згадав він.

За словами Тарнопольського, схеми роботи за цей час не змінилися. «Наприклад, якщо треба взяти в оренду техніку для «Євробачення», то треба не звернутися в компанію, де техніка є, а стати цією компанією. З бюджету перераховуються кошти на закупівлю техніки для такої компанії, а потім ця ж техніка здається державі в оренду. За такою і багатьма іншими схемами було «блискуче» проведено «Євробачення» 2005 року», – розказав він.

Продюсер Джамали також зізнався: для того, щоб потрапити на позицію виконавчого продюсера «Євробачення», «потрібно мати хороше лобі». «Його забезпечили Руслана і Ксенофонтов. Вони переконали людей у Кабінеті міністрів, що Грицак – кризовий менеджер, який усе вирішить. У конкурсу з’явилися також нові куратори, зокрема режисер і драматург Сергій Проскурня. Це людина, яка завалила чимало проектів. Я стикався з ним не раз як менеджер артиста, більш безкомпромісного афериста я не бачив», – зауважив він.

Тарнопольський також додав, що у випадку з організацією «Євробачення» система ProZorro безсила. «Вона не може завадити списати кілька мільйонів гривень, коли ти проводиш тендер на встановлення трибун у МВЦ. Ставиться завдання: виграти тендер має неодмінно українська компанія «Арт-Макс». Але спочатку його виграє якась німецька компанія. Наступного дня підсумки тендера анулюються – нібито німецька компанія не відповідає технічним вимогам. І робота перепоручается «Арт-Макс, – розказав він і додав: – Підсумок: побудовано 600 місць у залі в сліпих зонах, звідки сцену не видно, дедлайн прострочено на чотири дні, відкати отримані».

«Можливо, це неправильно – звинувачувати голослівно людей у розпилах. З іншого боку, я не можу мовчати, бо я точно знаю, що так усе й було. І що робилося це неприховано. І трибуни – це мала частина», – підсумував він.


Теги статьи: афериТарнопольский ИгорьДжамалаЄвробачення

Дата и время 22 мая 2017 г., 19:55     Просмотры Просмотров: 1465
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.055959