Верховна Рада перейменувала Мукачеве

Верховна Рада перейменувала Мукачеве
Верховна Рада перейменувала Мукачеве

У вівторок, 23 травня, Верховна Рада України проголосувала за перейменування міста Мукачеве (Закарпатська область). Відповідне рішення підтримали 234 народних депутати.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Як стало відомо, назву "Мукачеве" замінили на "Мукачево". Зазначимо, що назву населеного пункту змінили не через декомунізацію, а на прохання громади міста.

Як повідомлялося, в Одесі зчинився скандал через перейменування низки вулиць та повернення їм радянських назв.

Як повідомляв 5.UA, Одеська міськрада 26 квітня, затвердила назви 1531 топоніма (вулиць, провулків, проспектів тощо) українською та російською мовами, повернувши назви частини вулиць, які перейменував екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі.

Наступного дня Прокуратура Одеської області розпочала кримінальне провадження у зв’язку з ухваленням відповідного рішення про скасування перейменування ряду вулиць і провулків обласного центру в рамках декомунізації, і повернення їм радянських назв. А от 23 травня стало відомо, що міський голова Одеси Геннадій Труханов вирішив ветувати рішення міськради про повернення колишніх назв декомунізованим вулицям. 

Дата и время 23 мая 2017 г., 18:48     Просмотры Просмотров: 3096