АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: -1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 4°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -2°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

На Київщині повісилися дитина

На Київщині повісилися дитина
На Київщині повісилися дитина

Загадкова смерть, яка проливає світло на страшні і вражаючі речі. Якби 16-тирічну студентку не знайшли повішеною в парку,так ніхто б і не дізнався, що відбувається в аграрному коледжі.

Керівництво закладу робить вигляд, чи й справді не здогадується, чому першокурсниця могла піти з життя? Адже не мала ні проблем із навчанням, ні у спілкуванні з однолітками.Натомість, друзі загиблої розкривають жахливі деталі.Виявляється, все - зовсім не так. Хто ж перетворив життя бідолашної на нестерпну муку?

Ось тут біля озера, поряд із альтанкою, де зазвичай відпочивають люди, і знайшли 16-річну Яну.

У агротехнічному коледжі, де навчалася дівчина, й досі не можуть відійти від шоку. За кілька годин до трагедії Яна спілкувалася із іншими дівчатами і посміхалася. А потім дівчина залишила подруг і довго із кимось розмовляла телефоном. Але нічого дивного в такій поведінці студенти не помітили, адже Яна часто бувала на самоті. На сполох забили, коли вона не повернулась ночувати до гуртожитку. Зранку налякані одногрупники кинулися на пошуки і знайшли її у місцевому парку, повішаною на ремені від сумки. Поряд із тілом була прощальна записка.

У поліції вважають, що дівчина скоїла самогубство. Про це свідчить і записка, яка була написана ще у березні і сліди від порізів на руках.

Студенти, які знали Яну ближче, теж намагаються зрозуміти причину її смерті. Розповідають, що у першокурсниці були натягнуті стосунки із одногрупниками. ЇЇ увесь час дражнили. А дівчата не хотіли жити з Яною в одній кімнаті через її хворобу.

Але керівництво коледжу знущання над дівчиною заперечує. Заступник директора запевняє, що у групі, де навчалася дівчина, були цілком нормальні стосунки.

Яну поховали у рідному селі. Батьки дівчини сподіваються на об’єктивне розслідування.

Хочуть до дрібниць знати останні хвилини життя своєї доньки


Теги статьи: КриміналСтудентыЧПСамовбивство

Дата и время 23 мая 2017 г., 23:33     Просмотры Просмотров: 1941
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.121542