АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 18°C
Львов: 17°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

Хто такий свободівець Михайло Подолін

Хто такий свободівець Михайло Подолін
Хто такий свободівець Михайло Подолін

Дуже цікавий персонаж балотується до Верховної Ради на Сумщині. З одного боку, він позиціонує себе як справжнього патріота та захисника усіх українців, а з іншого …

А з іншого – треба дуже серйозно розібратися, що це за людина – свободівець Михайло Подолін.

Нас наштовхнули на проведення журналістського розслідування численні звернення мешканців нашого округу про те, що від мажоритарного кандидата від ВО «Свобода» в дільничних комісіях представлені люди (у багатьох випадках не ті, хто прийшов заробляти кошти на виборах, а особисто вірні) іншого відомого мажоритарного кандидата Андрія Деркача (донедавна представника Партії регіонів). При нашому спілкуванні з деякими членами комісій від М. Подоліна, вони відверто заявили, що отримують кошти у штабі А. Деркача та запрошували їх до участі у виборах саме як від технічного кандидата М. Подоліна. Доречи ми знайшли інформацію, що на виборах до ВРУ 2012 р. ВО «Свобода» продала свої місця членів ДВК у окрузі №161 (м. Ромни).

Повернемось до нашого «героя»… Ми спробували знайти друзів Михайла, але не дивлячись на велику кількість друзів у Facebook справжніх друзів ми не знайшли, а люди з його оточення, з ким нам довелося поспілкуватися надали таку інформацію, що аж страшно стає, як такі люди можуть взагалі пройти до влади.

В інформації, що вказана на сайті ЦВК, Михайло є директором ТОВ «Сумиоблпродторг» - фірми яка використовується для відмивання грошей та тісно пов’язаної з іншим сумським регіоналом Магомєтом Галаєвим, який є головою правління сумської облспоживспілки. А сумські свободівці, з ким нам вдалося поспілкуватися, заявляють, що Михайло дуже полюбляє брати гроші в борг і не віддавати їх, заявляючи, що в нього немає грошей (не дивлячись на те, що не так давно у нього з’явився автомобіль).

Але найцікавіше ми дізналися далі…

Один зі свободівців повідомив нам, що Михайло відкрито заявляє, що йде до влади для отримання хабарів та вирішення питань, про що знає і голова обласної організації Ігор Мірошниченко. А на пропозицію стати на захист нашої країни від рашистських загарбників, Михайло у присутності інших свободівців заявив, що у випадку нападу на нашу область, він буде першим, хто втече.

Але ми вирішили перевірити самі, чому такий кремезний чолов’яга, який позиціонує себе, як український націоналіст, не пішов принаймні до батальйону МВС «СІЧ» (свободівський батальйон). Дізнавшись, ми були шоковані…

Виявляється Михайло Подолін був засуджений (з’ясували через джерела у МВС) і по статтям не звичним для справжніх українських націоналістів, а по статтям кримінального кодексу ст.152, ч.3 (зґвалтування, вчинене групою осіб, або зґвалтування неповнолітньої чи неповнолітнього) та ст.153, ч.2 (те саме діяння, вчинене повторно або групою осіб, або особою, яка раніше вчинила будь-який із злочинів, передбачених статтями 152 або 154 цього Кодексу, а також вчинене щодо неповнолітньої чи неповнолітнього). 
           Виникає питання: як народний депутат, свободівець, Ігор Мірошниченко міг взяти собі в помічники людину з таким минулим? Чи можливо він кимось був до нього приставлений?

Ось така вам люди і люстрація.

Олег Середа

Портал Компромат


Теги статьи: Подолин Михаил

Дата и время 22 октября 2014 г., 14:06     Просмотры Просмотров: 5964
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

За кого бы вы проголосовали на выборах мэра Киева?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.102207