АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

"Темні" заробітки генерала, який рветься в Раду: мисливські угіддя та шикарний маєток у Пущі-Водиці

"Темні" заробітки генерала, який рветься в Раду: мисливські угіддя та шикарний маєток у Пущі-Водиці
"Темні" заробітки генерала, який рветься в Раду: мисливські угіддя та шикарний маєток у Пущі-Водиці

Сотні кандидатів рвуться в Раду, але як саме вони заробили власні статки, не скажуть жодному виборцю.

Тому програма "Гроші" першою покаже, що нажив за скромну службу в СБУ генерал-майор Костянтин Іванович Бриль, який балотується в нардепи по округу 93. У Пущі-Водиці Костянтин Іванович має один із кращих серед сусідів маєтків, де майже на кожному паркані літера, на яку починається його прізвище.

По всьому периметру огорожі встановлені камери, а охороняє генерала власна охорона. Працюючи на держслужбі, кандидат в депутати має територію близько гектара, у дворі припарковані дві іномарки. Крім того, в селі Жовтневому під Переяславом розташовані мисливські угіддя, теж Бриля Костянтина.

Проте в декларації за 2012 рік про десятки гектарів землі не сказано ні слова. Читайте також: Звабливий підкуп виборців: навіщо партіям відверті кандидатки Звідки ж гроші у генерал-майора, журналістам погодилася розповісти пані Люба.

Одесити її згадують, як "маму, яка потрібна Одесі", так колись підписували її передвиборчі листівки. Колишній кандидат в мери та бізнесвумен Любов Івченко знає, як працювати з сьогоднішнім кандидатом в нардепи. Любов переконує, що працювала б в рамках закону, але одного дня в Одесу прибув ревізор зі столиці, Костянтин Бриль, який працював у антикорупційному відділі податкової.

Жінка твердить, що він поставив її перед фактом: щоб її компанія й надалі отримувала відшкодування ПДВ, треба ділитися. Постійне віддавання відсотків укріплювало не тільки фінансові відносини, а й породило справжню дружбу цієї пари, та одного дня Костянтин Іванович запропонував більше.

Схема працювала просто - компанія Люби начебто купувала заслонки у фірми, на яку вказував Бриль.

Цій фірмі начебто платився НДС. Потім Люба продавала заслонки за кордон, і зверталася до держави з вимогою компенсувати НДС, оскільки цей податок діє всередині країни. Бриль допомогав отримати відшкодування. Люба стверджує - через те, що не захотіла більше працювати, її підставили, і сам Бриль мав добре знати деталі цієї підстави

Проти неї відкрили кримінальну справу та кинули за грати на 4 роки. Сам Бриль жодним словом не фігурує в кримінальній справі, але під підозру тоді за дивним збігом потрапили сьогоднішні помічники Бриля у виборчій кампанії.  Раніше повідомлялося, що екс-міністр Бойко мешкає у "царському селі" з власною церквою, школою та розважальним комплексом.

  http://tsn.ua/

Теги статьи: Константин Брыль

Дата и время 22 октября 2014 г., 14:16     Просмотры Просмотров: 4517
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Правдивое расследование: как живут дети наших чиновников
Пётр Алексеевич,вся страна гудит о несметных богатствах миллионера от власти Брыля.Совет: арест фигуранта поднимет ваш рейтинг, -Иванищев
Знакомьтесь – это Костя Брыль. Костя всю жизнь работает на госслужбе. Если вам кто-то будет говорить, что в Украине плохо живётся – пошлите его...

Яхты, Мальдивы, Монако - так отдыхают дочери главы Запорожской ОГА
Е-декларации? Спросите об этом у Брыля
Соцсети возмущены громким расследованием о шикарной жизни детей киевских судей и прокуроров

Рейтинг губернаторов: что ждет регионы в 2017 г
Губернатор Запорожья придумал очередную коррупционную схему
Куда и за сколько ездит в служебные командировки запорожская власть

Запорожского губернатора обвинили в рейдерстве гостиничного комплекса
Генералы золотых карьер
Константин Брыль: «подвиг» коррумпированного «мента», выдающего себя за «разведчика»

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте