АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 18°C
Львов: 17°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

ПРОЛІЗТИ У РАДУ ЛЮБОЮ ЦІНОЮ АБО ЯК ВИБОРЕЦЬ МОЖЕ НАСТУПИТИ НА ТІ Ж САМІ ГРАБЛІ

ПРОЛІЗТИ У РАДУ ЛЮБОЮ ЦІНОЮ АБО ЯК ВИБОРЕЦЬ МОЖЕ НАСТУПИТИ НА ТІ Ж САМІ ГРАБЛІ
ПРОЛІЗТИ У РАДУ ЛЮБОЮ ЦІНОЮ АБО ЯК ВИБОРЕЦЬ МОЖЕ НАСТУПИТИ НА ТІ Ж САМІ ГРАБЛІ

По 199 округу (Черкаська область) знову хоче "пролізти" діючий народний депутат України Валентин Ничипоренко, який входив до фракцій Партії регіонів і який голосував за "диктаторські закони" 16 січня ц.р.

Хоча по селам, які входять до 199 округу, під час зустрічі з виборцями, він розповідає, що не голосував за ці закони, а голосував за Держбюджет і за закон, який не допускає руйнування пам`ятників ветеранам ВВВ. На моє запитання, під час зустрічі, чому від пішов взагалі у фракцію Партії регіонів, коли клявся виборцям у 2012 році, що він не піде туди, він відповів, що його спонукав Андрій Клюєв, а потім викликав особисто В.Янукович і сказав, якщо хочеш щось зробити для Черкащини то йди в більшість. І він вступив до лав фракції "ригів", але для Черкащини і, зокрема, для 199 округу, нічого, по-суті, не зробив. В той же час сказав, що за його вчинок (вступ у фрацію "ригів") він відповість перед Богом.

Від себе додам - він має не тільки перед Богом відповісти, але й перед виборцями, бо йому не місце у Верховній Раді. Також він не дав мені чіткої відповіді, чому він не голосував за закон про очищення влади 16 вересня ц.р.? Не міг він і особливо пояснити чому за два роки роботи в парламенті він всього навсьго 2 рази виступив? Хоча аргумент "залізний" два виступи - два закони, хоча вони і містять популістський характер.

В той же час, Ничипоренко дуже любить сільським бабусям розповідати про те як він допомагає бійця в зоні АТО, як сам майже тиждень чуть не ходив а атаку з автоматом на сепаратистів, але при цьому чомусь мовчить що саме завдяки позиції таких як він загинула "небесна сотня" і зірвалась війна на Донбасі. Валентин Ничипоренко ніби й правильно каже, що найкраща люстрація - це передова, але чомусь не склав депутатські повноваження і не пішов на фронт добровольцем. Не сильно Ничипоренко і підтримує скасування депутаської недоторканості, мовляв, у синків міністрів її не має і вони ведуть себе як хочуть, хоча чомусь не говорить, що це вже питання люстрації і верховенства права та рівності усіх громадян перед законом, що й передбачає скасування недоторканості як депутатів так і Президента так суддів.

Але не це турбує кандидата в депутати Валентина Ничипоренка, а те, що у нього з`явився на окрузі "двійник" Олександр Нечипоренко, який може "відкусити" так потрібні голоси, про що він почав "бити в набат" у своїй газеті "Ваша газета плюс", а також роздавати зразки виборчого бюлетня, щоб не дай Бог виборець "не помилився".

Так ось, я звертаюсь до виборців 199 округу :Шановні, ви як раз не помилитесь якщо не проголосуєте за Валентина Ничипоренка, в той же час якщо ви це зробите, то пам`ятайте, що ви разом з ним бере на себе моральну відповідальність за "небесну сотню" та війну на Донбасі! Будьте гідними і не торгуйте з власною совістю!

 
Кудин Александр,Фейсбук

Теги статьи: Ничипоренко Валентин

Дата и время 22 октября 2014 г., 18:26     Просмотры Просмотров: 5658
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

За кого бы вы проголосовали на выборах мэра Киева?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.123823