АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -7°C
Днепр: -4°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -8°C
Львов: -2°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -3°C

Кремль віддав наказ підводникам: живими шведам не здаватися

Кремль віддав наказ підводникам: живими шведам не здаватися
Кремль віддав наказ підводникам: живими шведам не здаватися

Всі  військово-морські і повітряні сили країн Балтійського басейну кинуті на виявлення і порятунок російського підводного човна. Всі намагаються врятувати моряків, які терплять біду, всі, за винятком самої Росії.

До нинішнього неділі військовими спецслужбами НАТО, а також окремо пристроями Швеції, Литви та Польщі зафіксовані сигнали SOS, які подає екіпаж субмарини. З достовірних джерел i-dela.com стало відомо, що морякам дано наказ: живими не здаватися. Генштаб ЗС Росії і особисто Головнокомандувач Володимир Путін намагаються промовчати факт поломки підводного човна, який зазнає нещастя в районі Стокгольмського архіпелагу.

Шведам і литовцям вдалося розшифрувати значення   сигналів російської субмарини.,   що йшли у бік Калінінградської області. Вони з’ясували, що човен некерований і сам екіпаж не в змозі впоратися з бідою. Це підтверджує і поява в нейтральних водах, в безпосередній близькості від Швеції та Латвії, російських танкерів, які курсують в пошуках судна.

Шведські локаційні системи також зафіксували дивну поведінку підводного об’єкта, що належить «чужому», що в перекладі з військової мови означає, що човен належить не країнам НАТО, не Швеції і не Фінляндії. Субмарина на одному рівні  робить  колоподібні рухи, немов не в змозі вирватися з кола і піднятися на поверхню.

http://patrioty.org.ua


Теги статьи: Подводная лодкаШвеция

Дата и время 23 октября 2014 г., 09:28     Просмотры Просмотров: 3085
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
16 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05459