АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -12°C
Харьков: -8°C
Днепр: -10°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -9°C
Львов: -5°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -6°C
Ровно: -6°C

Відкритий лист до Президента України

Відкритий лист до Президента України
Відкритий лист до Президента України

Члени Правління та керівники 18 структурних підрозділів ПАТ «Укрнафта» звернулись до Президента України Петра Порошенка із закликом запобігти знищенню компанії через дії державних органів, які блокують діяльність підприємства.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Держгеонадра України незаконно відмовляє компанії у продовженні спеціальних дозволів, строк дії яких спливає в 2017 році, чим фактично блокує видобуток нафти та газу. Через незаконні дії регулятора «Укрнафта» вже цього року може втратити до 20% річного обсягу видобутку нафти та 50% наступного року. Фіскальна служба намагається описати в податкову заставу активи операційної діяльності та ініціює зупинення видаткових операцій «Укрнафти». Такі дії не тільки не вирішать проблему багатомільярдного податкового боргу, але призведуть до зупинки підприємства та несплати поточних податків. З іншого боку, пропозиції Правління, зокрема щодо негайного фінансового оздоровлення «Укрнафти», не отримали належного розгляду.

«Наш обов’язок попередити, що дії держорганів із блокування діяльності товариства матимуть катастрофічні наслідки для «Укрнафти», призведуть до зупинки її роботи, від чого держава втратить власний видобуток нафти та мільярди гривень податків. Втрати сягнуть 290 тис. тонн нафти та конденсату, 128 млн м3 нафтового газу, 88 млн м3 природного газу на рік. При цьому, після зупинки частину видобутку буде втрачено безповоротно. Приблизно 1500 співробітників у Сумській області можуть втратити стабільну роботу вже в найближчі місяці» - йдеться в листі.

Через зупинку спецдозволів державний бюджет недорахується 1,4 млрд грн. на рік, які надходять лише від рентної плати. Скоротяться податкові надходження до місцевих бюджетів, а тисячі жителів Сумської області залишаться без газопостачання вже в червні через вимушену зупинку технологічного обладнання. Втрати наступного року через непродовження вже 27 ліцензій будуть ще більшими.

«На наше переконання, ці дії суперечать економічним інтересам та інтересам енергетичної безпеки країни… «Укрнафта» має законне право на продовження ліцензій і держава зобов’язана захистити це право. Ми просимо доручити Кабінету Міністрів України негайно розпочати процес фінансового оздоровлення «Укрнафти», що дозволить зберегти компанію та повернути кошти в державний бюджет. Часу на зволікання не залишилось» - говориться в зверненні.


Теги статьи: нафтаПрезидентПорошенкоУкрнафта

Дата и время 02 июня 2017 г., 16:38     Просмотры Просмотров: 1316
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Украинское общество почувствует плоды реформ через 1-3 года, - Порошенко
За благополучие Украины: Порошенко в кипе помолился у Стены Плача
Філарет похвалив Порошенка на з’їзді партії Тимошенко

’’Тактичный и всегда на ’’вы’’: раскрылась неожиданная деталь о Путине
Порошенко тратит десятки государственных миллионов на агитационные поездки в рамках Томос-тура – Гнап
«Вся пятилетка Порошенко — это как раз постройка потемкинских деревень и попытка выстроить параллельную виртуальную реальность» — Золотарев

Порошенко передал ряд "месседжей" патриарху Иерусалимскому Феофилу III
«Нафтогаз» выплатит Коломойскому более $3 млн компенсации
Украина и Израиль подписали соглашение о зоне свободной торговли

Радикальная партия единогласно выдвинула Ляшко кандидатом в президенты Украины
"Коней на переправе не нужно менять". Москаль объявил, что возглавил предвыборный штаб Порошенко
Позвільняйте, до бісової мами, всіх ваших політтехнологів: українці — дорослі

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.616759