АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -1°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Тактика, перевірена часом: Як РФ "колонізує" Крим

Тактика, перевірена часом: Як РФ "колонізує" Крим
Тактика, перевірена часом: Як РФ "колонізує" Крим

Про це пишуть експерти фонду «Майдан закордонних справ» Андрій Клименко, Юрій Смілянський, Тетяна Гучакова та Ольга Корбут.

За словами авторів, «колонізації» півострова сприяє мілітаризація Криму, яка означає збільшення на території півострова не тільки кількості військових, які є переважно контрактниками, а не призовниками, але і членів їх сімей.

«По-друге, активно використовується заміна кадрів: кримські державні й муніципальні службовці, незважаючи на лояльність, яку вони демонстрували до окупації та окупантів, системно і масово замінюються чиновниками з різних областей РФ, переважно з депресивних регіонів європейської частини Росії, зокрема північних, а також із віддалених міст Сибіру. З перших днів і впродовж усіх трьох років окупації Росія, спрямовуючи персонал із Москви та інших регіонів, продовжує методично формувати в Криму й Севастополі свій репресивний та управлінський апарат: силові структури, контрольні органи, «наглядачів» в органах республіканської і муніципальної влади окупованої території», – йдеться в статті.

Автори стверджують, що згідно з оцінками, отриманими на підставі аналізу публічної і інсайдерської інформації, частка посадовців, присланих з РФ, у підрозділах федеральних відомств РФ в Криму, підлеглих безпосередньо Москві, досягає 70%, а в місцевих відомствах, підпорядкованих Сімферополю, — 50%.

«Серед тенденцій, що простежувалися у 2016 р., — заміщення місцевих кадрів приїжджими стало проявлятися у сферах освіти та охорони здоров’я. Це відбувається внаслідок звільнення кримських фахівців через занижені рівні зарплат і підвищені бюрократичні вимоги до паперової звітності», – вказують експерти.

Крім цього, в Крим переселяються пенсіонери з північних регіонів РФ та представники російського кримінального світу. Автори також прогнозують, що в Криму залишаться на постійне проживання чимало російських робітників, які беруть участь у будівництві Керченського мосту та інших великих об’єктів інфраструктури.

«За офіційними даними органів статистики РФ, на 1 жовтня 2016 р. абсолютний приріст населення в Криму внаслідок міграції з регіонів РФ в 2014—2016 рр. становив 151 тис. 651 особу. Темп приросту населення Севастополя за рахунок міграції з регіонів РФ за період окупації до чисельності на 1 січня 2014 р. становить безпрецедентні 14,36%. Темп приросту населення Криму без Севастополя за рахунок міграції з регіонів РФ за період окупації до чисельності на 1 січня 2014 р. становить 4,9%%», – зазначають фахівці.


Теги статьи: СтатистикаЧиновникиРосіяКрим

Дата и время 03 июня 2017 г., 15:36     Просмотры Просмотров: 848
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В холодильнике, яйцах, туалете – где прячут взятки украинские чиновники
Черниш, Тука та Тимчук маніпулюють обсягами вивезеного українського вугілля, – Снєгирьов
Twitter верифікував профіль МЗС Росії в анексованому Криму: Україна просить його заблокувати

“ДНР” визнали у Росії”: реакція мережі
Названо причини, через які може обвалитися Кримський міст
Россиянам запретят критиковать власть и заставят уважать чиновников

Россияне заявили о готовности пойти на войну: показательная статистика
Польща готується до повного розриву відносин з Газпромом
Лукашенко: Розмови про об’єднання Білорусі з Росією дурні і притягнуті за вуха

Большинство украинцев выступили за смертную казнь для чиновников-коррупционеров
За рік Росія вивозить з окупованого Донбасу 2,8 мільйонів тонн вугілля, – Черниш
«Томос — це плювок у двоголового орла російського імперіалізму. Треба бути готовим до всього»

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.070739