АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 18°C
Львов: 17°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

Шахрайство – як спосіб життя

Шахрайство – як спосіб життя
Шахрайство – як спосіб життя

Голова ліквідаційної комісії з реорганізації Міністерства України з надзвичайних ситуацій генерал-лейтенант Василь Павлович Квашук постійно розширює перелік своїх професійних якостей і любить вголос міркувати про те, про що немає жодної гадки.

На разі, єдиним обовязком Василя Павловича у службі є створення виду бурхливої діяльності. Моральні принципи та професійні якості пана Квашука не зупиняють його в меті похизуватись та влаштувати власну ПІАР-кампанію. В очевидь нажиті “непомірною працею” приватні будинки, кабінети, водії, секретарі та інший численний персонал вже не приносять морального задоволення екс-заступнику міністра.

Все це добро було здобуто Квашуком за часів правління сталенників екс-президента Януковича на пост міністра МНС пана Балоги. Квашук в свою чергу перебував на різних посадах і навіть “дослужився” до заступника, але основною його місією було власне збагачення за рахунок бюджету держави. На чолі із своїми керівниками Квашук влаштовував тендери по розпродажу обєктів, що перебували на баласні у тодішнього міністерства. Серед обєктів якими приторговував Квашук численні бомбосховища.

Такі махінації боляче вдарили по безпеці захисту мирного населення Донбасу під час бомбардування та обстрілів. Сьогодні, рятувальники ДСНС окрім повсякденної звичної роботи займаються розмінуванням та вилученням вибухівки, доставкою гуманітарних вантажів, відновленням світла, водопостачання, інфраструктури та систем життєзабезпечення в містах, звільнених від терористів на сході країни. Проте, в цей час, замість того, щоб використати свій багаторічний досвід на сході країни, наш герой у повному обсязі використовує свої привілеї, і засідає у великих прохолодних кабінетах поки його колеги перебувають на передовій. Квашук не просто відсижується, а ще й вголос розмірковує, дає поради та розтлумачує ситуацію, в якій він не задіяний за жодних обставин.

І Навіть можна сказати, що екс-заступник паразитує на тілі ДСНС. Одним словом трутень, кажучи словами пасічника. Корупційні схеми на стільки затьмарили голову Василя Павловича, що він навіть уявив себе зіркою телебачення. Не володіючи ситуацією про роботу рятувальників служби рятунку у Луганській та Донецькій областях, не маючи на це жодного повноваження, як представник держслужби з надзвичайних ситуацій, Василь Павлович приймає участь у ефірах рейтингових програм радіо та телеканалів та коментує наприклад питання доставки гуманітарного вантажу до звільнених територій. Оцінюючи пасквілі Квашука працівники служби наголошують “Чия би корова мичала та Васіна мовла б!!” Некомпетентно оцінюючи як завдання рятувальників, так і взагалі позицію керівництва держави в цих питаннях, просто-напросто компрометує країну у очах громадськості.

Виступ Квашука нагадує монолог одного з героїв роману “собаче сердце”, який не маючи ніяких розумових здібностей. дозволяє собі мислити в голос при людях з вищою освітою на утопічні теми, вкладені йому в голову місцевим головою парткому. Так, як і в романі, Василь Павлович є шльоріком керованим своїм екс-шефом Балогою. Саме таку анологію можно провести для Квашука, якого годують з двох рук не дивлячись на його хамовиту поведінку. Він же в свою чергу не виказує ніяких ознак поваги і займається показухою.

ОРД2


Теги статьи: Василь Павлович Квашук

Дата и время 23 октября 2014 г., 21:39     Просмотры Просмотров: 3868
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

За кого бы вы проголосовали на выборах мэра Киева?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.156435