АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: 0°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Представники Рамзана Кадирова вільно їздять по Києву. Одного вчора я взагалі бачив на Кловському узвозі, я цю людину знаю – Мосійчук

Представники Рамзана Кадирова вільно їздять по Києву. Одного вчора я взагалі бачив на Кловському узвозі, я цю людину знаю – Мосійчук
Представники Рамзана Кадирова вільно їздять по Києву. Одного вчора я взагалі бачив на Кловському узвозі, я цю людину знаю – Мосійчук

Ігор Мосійчук: Не перший день і Аміна Окуєва, і я, і наші друзі з числа чеченських добровольців, людей, які дружать з дудаєвцями, зверталися до української влади офіційно і просили, що потрібно розібратися.

У нашій воюючій країні, проти якої у тому числі кадирівці воюють, представники Кадирова вільно їздять по Києву. Одного вчора я взагалі бачив на Кловському узвозі. Я бачив в обличчя, я цю людину знаю, тому що ця людина рік тому брала участь у перемовах з боку Кадирова з приводу обміну Карп’юка і Клиха.

журналіст: Пане Мосійчук, яким чином агенти російських спецслужб чи люди, які з ними співпрацюють (питання ж не в паспорті, а в належності за розвідкою), потрапляють на територію України і можуть тут абсолютно вільно діяти, щоб боротися з людьми, які або представляють небезпеку для російської влади, або є частиною якоїсь програми залякування росіян в Україні?

Ігор Мосійчук: Справа має стати дуже гучною і мати величезні наслідки та дуже позитивні для України. Дуже добре, що кілер залишився живим. Кілер важливий, тому що, коли він постане перед судом, як мінімум, ми можемо оголосити Кадирова міжнародним злочинцем. І до цього приєднається Австрія, Туреччина, весь світ, тому що це міжнародний убивця, який знищував ворогів Кадирова по цілому світу.

Тут треба робити політичні висновки. Має бути введений візовий режим з Російською Федерацією. Якщо любителі поїхати в Москву є не тільки в «Опоблоці», а навіть у президентській, як Гончаренко, який каже, що ми не готові голосувати, то давайте хоча б почуємо голову СБУ і введемо в’їзд громадянам Росії по біометричних паспортах.

– Росія продовжить сюди надсилати людей, щоб убивати патріотів?

Ігор Мосійчук: Гібридна війна із застосуванням індивідуального терору проти України і українців почалася від моменту вбивства кремлівським агентом Шварцбартом головного отамана військ УНР Симона Петлюри. Гібридна, тому що мало того, що його вбили, а й звинуватили в тому, до чого він не мав абсолютно жодного відношення – у єврейських погромах. Історично доведено, і документально, і в Парижі в бібліотеці Петлюри частина документів цих, що якраз Петлюра ці стихійні погроми намагався зупинити всіма політичними, фізичними й військовими засобами. Потім Коновалець, Бандера, Ребет. Це все засоби Кремля.


Теги статьи: ТерроризмСпецслужбиОкуева АминаМосійчук ІгорКадиров

Дата и время 04 июня 2017 г., 09:12     Просмотры Просмотров: 1711
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Путин собрал конторских и заявил им два ключевых послания, - блогер
"Все-таки закрыли!" Мариупольский суд принял решение по убийце "киборгов"
На Западном берегу убиты двое израильтян. Власти готовятся к усилению террористической активности

Інтерпол: як працює міжнародна організація кримінальної поліції?
Російські спецслужби готують нові провокації після нападу на українські судна, – СБУ
Кличко, це така помста за Майдан?

Боширов, Петров, Семочко. Чому разом і хто наступний?
Год после убийства Амины Окуевой: у следствия нет подозреваемых
Мама Амины Окуевой: Адаму есть ради чего жить. Если следствие не справится, он сам найдет убийц

Убийство Окуевой: в скандальном деле внезапно пропал российский след
ГУР МО: російські спецслужби щоденно здійснюють деструктивні заходи
Спецслужби РФ завербували екс-перекладача Гройсмана в Санкт-Петербурзі

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.112234