АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -14°C
Харьков: -11°C
Днепр: -12°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -14°C
Сумы: -11°C
Львов: -5°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -7°C
Ровно: -7°C

Життя на блокпостах, або чому менти не люблять українських військових

Життя на блокпостах, або чому менти не люблять українських військових
Життя на блокпостах, або чому менти не люблять українських військових

Ідеал держави для українських ментів – зона АТО. Але зовсім не та її частина, де передова, де ворог, де воюють і стріляють. Цю частину зони ні рядові менти, ні вже тим більше їх високопоставлене начальство зовсім не поважають, не люблять, а тому – благополучно уникають.

Ідеалом для них є інша, тилова частина зони АТО. Та частина, де абсолютно спокійно. Саме там, за всіма тиловими дорогами вздовж і впоперек, вони самі стали плести павутину своїх блокпостів, метастази за пару років розрослися подібно справжній раковій пухлині на підконтрольній частини Донбасу.

Якщо у загальній метушні весни-2014, яка часом доходила до паніки, розстановка ментовських блокпостів в кілька ліній по всім периметрах Донбасу здавалася багато в чому доречною, то вже через рік мало хто міг логічно і зрозуміло відповісти, для чого ці блокпости існують, навіщо стоять на всіх дорогах і чим на них займаються? Там, де ніякої війни і близько давно вже немає, або ж і взагалі ніколи не було.

Дуже важко пригадати, щоб на цих тилових ментовських блокпостах коли-небудь по-справжньому ловили, затримували якихось бойовиків, вилучали зброю тощо. Як правило, навіть у поодиноких випадках терористів затримують армійці де-небудь ближче до передової і передають ментам. А ті в свою чергу повідомляють про це затримання і, природно, приписують всі заслуги і лаври собі. При цьому легко згадати безліч випадків, образ і майже побиття цивільних і навіть волонтерів.

Чим далі від передової і війни від границь зони АТО, тим менти на блокпостах завжди були зліші, сміливіші і нахабніші. Найзліші, найсміливіші і найзухваліші стоять на самих адміністративних межах Дніпропетровської і Харківської областей. Там вони ще до зовсім недавніх часів дуже любили відкрито носити свої беркутівські шеврони, писати “Беркут” на своїх вагонетках і з гордістю заявляти всім проїжджаючим, як ненавидять всяких “бандерівців” і “майдаунів”.

Менти взагалі за визначенням не люблять волонтерів і українських військових. Це зовсім не дивно. Адже більшість ментів хоча б глибоко в душі, але до цих пір дуже шкодують і сумують, що у них, на відміну від їх колишніх кримських колег, не вийшло в Росію. І так, більшість з них досі, прямо ось зараз без зайвих сумнівів і роздумів пішли б за прикладом своїх колишніх кримських колег при першій вдалій можливості. Але така можливість не видається. Тому менти з образою на життя і почуттям вищої несправедливості тягнуть службу в ненависній їм “бандерівській” Україні. І при будь-якому зручному випадку на блокпостах намагаються зірвати свою злість на тих, хто на їх думку відняв у них вже дуже близьку жирну російську ментовську зарплату.

Основне заняття, мета і покликання ментів на блокпостах – псувати людям життя. Багато скажуть, що саме це є їх основною функцією взагалі по всій країні незалежно від регіону і часу. Але чим жорсткіше військове становище тощо, чим більше повноважень дають ментам. Чим важливіше, сильніше і значиміше вони себе почувають, тим краще виходить у них смоктати кров у всіх оточуючих.

За цю славну службу на тилових блокпостах всі менти поголовно отримують статуси учасників бойових дій. Тим самим вони прирівнюються за статусом до українських бійців, що провели довгі місяці в окопах на передовій під постійним ворожим вогнем.

Акцентуємо ще раз. Абсолютна більшість українських ментів, які отримали сьогодні статус учасника бойових дій, ніякої передової і війни ніколи в своєму житті в очі не бачили. А статус учасника бойових дій дається їм саме за ці героїчні побори і шмони людей на своїх тилових блокпостах. До речі, за все це, крім всього іншого, вони отримують з українського бюджету ще й яку-неяку надбавку до зарплати у вигляді відрядних і “атошних” доплат.

Сьогодні, через три роки вони хочуть досягти у своїй ментовській республіці, в тиловій зоні АТО майже ідеального для себе устрою і порядку. Тобто, накінець-то взагалі не пускати в зону АТО волонтерів та людей з офіційною зброєю. Здається, що при можливості вони б з радістю заборонили туди в’їзд і українським військовим.

Автор: Володимир Шередега – учасник АТО, журналіст


Теги статьи: КорупціяУчасник АТОШередега ВладимирПоліціяБеркутАТОБлокпост

Дата и время 04 июня 2017 г., 13:23     Просмотры Просмотров: 5178
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

День в районе ООС: 9 обстрелов, ранен украинский военный
Боевики из пулеметов и гранатометов обстреляли украинские позиции возле Гнутово
’’Л/ДНР’’ несут потери: ВСУ отчитались о мощной ’’ответке’’ на Донбассе

На Крещение боевики на Донбассе существенно усилили обстрелы украинских позиций
Чоловіка, який передав хабар слідчому поліції за сприяння гральному бізнесу, засудили на 5 років
Ситуация на Донбассе: За минувшие сутки зафиксировано 13 вражеских обстрелов, ранен один военный

На Чернігівщині СБУ викрила на хабарі майора поліції
На Донбассе взорвали машины с бойцами ВСУ: первые подробности
Генерал Палий, Гройсман и кодло старперов: кто мешает созданию министерства ветеранов

Як захисники ДАПу ставали "кіборгами"
Боевики на Донбассе понесли серьезные потери
КДКП звільнила прокурора, який підозрюється в збиранні хабарів разом з водієм

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.700215