АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: 1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Солодке життя та корупційні схеми начальника Київського управління ДСНС України


Сергій Володимирович Василенко проводить вечори в одному із найдорожчих столичних ресторанів!

Життя Його більше нагадує сценарій голівудського блокбастеру, де головний герой, вдягнений в розкішний італийський костюм, клацанням пальців приймає важливі рішення орудує мільйонними капіталами. За такої реальності живе начальник Київського управління ДСНС України.

Більшість питань по працевлаштуванню того чи іншого кандидата в майбутні “рятувальники” Василенко вирішує в одному з найпафосніших ресторанів столиці, який до речі належить самому Василенку. Чиновник з легкістю комбінує відповідальну посаду начальника київського управління ДСНС України та ресторанний бізнес. Корупційні схему дозволяють Василенку з легкістю маневрувати між бізнесом та державною службою. 

Начальника таки не можна звинуватити у поганому смаку, адже Він оточений заможними друзями у пафосній атмосфері ресторану «ESHAK”, розташованому в центрі Києва на вулиці Червоноармійській. Досягти таких “висот” допомогли родинні зв’язки із багатозвісним Генадієм Москалем, який є тестем Сергія Володимировича. Свого часу Генадій Геннадійович поклопотав за свого зятя і зробив родича начальником МНС Автономної республіки Крим. Не секрет, як працювали чиновники накшталт Василенка та Москаля.

Розкрадалися мільйони, якщо не мільярди бюджетних коштів, які згодом були задіяні в ресторанному та інших бізнесах Начальника. По сей день для Василенка шампанське продовжує литися річкою, адже Він має високу управлінську посаду і широкий спектор повноважень. Про свою нелегку долю, працьовитість та безлад у власній структурі Василенко вирішив заявити публічно! У інтерв’ю газеті “Аргументи та факти” (відеозапис бесіди легко знайти в інтернеті на сторінці видання) начальник скаржився на нестачу бюджетних коштів та корупцію у власному колективі. Напевно сумуючи за минулим розмахом Василенко вирішив грати по новим правилам але забувся, що грає старими шахами. Потрібно зазначити, що як і в ресторан, на інтерв’ю до газети, Василенко явився не в мундирі, а в блискучому, дорогому костюмі. Сумно спостерігати, як такі казнокради починають піддаватися загальній тенденції перефарбування і промовляють поширені тексти про благі наміри та кристальні помисли.

Напевно “Начальник” вважає, що всі забули про гучну історію із міграційною службою, головою якої був – Генадій Москаль! Тоді родичі проштовхнули у Верховній Раді України законопроект, який по оцінкам експертів порушував численні конституційні права громадян України. “Підприємство” за скромними підрахунками приносило родині біля мільйону доларів в місяць. Ідея законопроекту полягала в тому, що кожен, хто звертався до міграційної служби з бажанням отримати закордонний паспорт повинен був купувати страховий поліс в компанії “Добробут”, яка належить знов ж таки Василенку. Сума поборів налічувала 75 грн., тоді як офіційний платіж лише 40 грн.

Також не забуваємо про “обов’зкові” благодійні внески у фонд “Правопорядок” (фонд належав Г. Москалю), у розмірі 30 грн., які теж потрібно було заплатити у разі потреби отримання документу. Таким чином, родичі отримували з кожного українця більш ніж в два рази більше коштів, аніж офіційна структура. Перелічуючи заслуги Сергія Володимировича, можна прийти до висновку, що зміни устрою системи і керівництва ДСНС України не дозволяють жити начальнику на широку ногу, як то було до революції гідності. Може панікуючи чиновник вирішив зліпіти із себе працьовиту бджілку, забуваючи про те, що Він є трутень. Такого висновку можна дійти враховуючи, що за останні пів року Василенко 3 рази брав відпустку, за час яких декілька разів був за кордоном. Питання полягає в тому, на скільки в людини вистачає нахабства на те, щоб скаржитись публічно? На місті Сергія Володимировича потрібно було б взагалі не висовуватися і не нагадувати про свою скромну персону. Залишається сподіватися, що люстрація не обмине пана Василенка. 

Компромат Украины и России


Теги статьи: Василенко Сергей

Дата и время 24 октября 2014 г., 14:56     Просмотры Просмотров: 3430
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.508497