АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Путін побудує «Містралі» без Франції

Путін побудує «Містралі» без Франції
Путін побудує «Містралі» без Франції

Контр-адмірал Віктор Бурсук заявив, що Російська Федерація сама будуватиме універсальні десантні кораблі-вертольотоносці класу «Містраль» без участі Франції. Він сказав, що програма кораблебудування до 2050 року передбачає будівництво "російських" містралів. 

Про це заявив заступник головнокомандувача Військово-морського флоту РФ з питань озброєння контр-адмірал Віктор Бурсук, новину передає "Преса України".

"Головне командування ВМФ не відмовляється від самої ідеї авіаносців. Їхнє будівництво сплановане на рубежі 30-х і подальших років, тому їхня кількість вже конкретно визначатиметься будівництвом і досвідом застосування головного корабля", - зазначив він.

Контр-адмірал повідомив, що програма кораблебудування до 2050 року передбачає будівництво аналогічних французькому "Містралю" вертольотоносців.

"Ми не залежимо від Франції у питаннях будівництва кораблів, подібних до "Містраля", - сказав Бурсук.

Нагадаємо, що посол Франції Жерар Аро заявив, що будь яке рішення щодо «Містралів» Путіна це катастрофа для Франції. Він впевнений, що у разі не виконання Францією контракту вона втратить кредит довіри як до постачальника зброї, з іншої сторони - це реальна загроза світу.

 

http://uapress.info/

 


Теги статьи: ФранцияРоссия

Дата и время 25 октября 2014 г., 22:23     Просмотры Просмотров: 1634
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
25 мая 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте