АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -2°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -4°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -4°C
Ровно: -4°C

"Дєвушка, я тут с 4-х утра стою", - Остапець

"Дєвушка, я тут с 4-х утра стою", - Остапець
"Дєвушка, я тут с 4-х утра стою", - Остапець

Моя шенгенська віза закінчилася ще навесні. Нової не робила, чекала на обіцяний безвіз. По ряду різних причин завчасно не зробила і біометричний паспорт, пішла за ним в мало не самий пік – 10 червня. Якраз напередодні реалізації самого рішення. Щоб уже напевно.

У травні двічі цілувала кінець черги як на бульварі Шевченка, так і на Осокорках. Думалось, що українці більше штурмуватимуть ОВІРи, ніж платні центри із видачі паспортів. Обидва рази приходила по обіді (наївна) – в той час талони на електронну чергу вже давно закінчувались.

Пробувала стати в електронну чергу в сам ОВІР о 12-ій ночі, але їх сайт відразу лягав. Один раз майже вийшло зареєструватись через iGov, але час мені так і не підтвердили.

Отже, спроба №3. Субота. Вихідний день. Чергу займаю о 7-ій ранку. Найперший клієнт прийшов ще раніше – близько 4-ої. Всі цивілізовано записують свої прізвища на папері. Я аж 158-ма. Черга мало не до перехрестя із площею Перемоги.

Центр відкривають рівно о 9-ій ранку і тоді ж кожному роздають талони. Мені дістається вже 139-ий. Ніякого ґвалту, скандалів, сварок, реплік "дєвушка, я тут с 4-ох утра стою", не було.

Тепер кілька лайфхаків. В середньому за одну годину обслуговують 50 людей. Тому спокійно можете розрахувати собі час. Присісти є де (можна на вулиці), для дітей є невеличка зона (правда, з одним стільцем), олівці і розмальовки. Є вай-фай, тому можна дивитись фільми або читати (я юзала 3G), можна навіть поїхати у справах. Навіть якщо спізнитесь, то черга не пропадає. Працівниці центру якимсь чудом намагаються обслужити і при тому це зовсім не заважає електронній черзі.

Отже, мій час очікування вже із талоном до подачі документів склав приблизно 2,5 години. Заповнення документів – хвилин 6.

Далі хвилин 40 чекала на фото і власне остаточну здачу документів. Із Документ-Сервісу вийшла о 12.50.

Загалом на все витратила майже 6 годин. Але це вихідний день, коли реально обслуговують не більше 300 людей. По буднях талончик на електронну чергу можна отримати навіть о 10.30 ранку. Тоді обслуговують десь до 500 людей.


Теги статьи: Євросоюзбезвізовий режимБіометричний паспортОстапець Галина

Дата и время 12 июня 2017 г., 23:58     Просмотры Просмотров: 3033
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
14 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.327295