АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -8°C
Днепр: -5°C
Одесса: 4°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -8°C
Львов: -4°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -5°C
Ровно: -5°C

Гібридні вожді. Ми упіваємось “Безвізом”, замовчуючи, що агенти Московії в самому центрі Києва , в Парламенті, в АП!, – Кармазін

Гібридні вожді. Ми упіваємось “Безвізом”, замовчуючи, що агенти Московії в самому центрі Києва , в Парламенті, в АП!, – Кармазін
Гібридні вожді. Ми упіваємось “Безвізом”, замовчуючи, що агенти Московії в самому центрі Києва , в Парламенті, в АП!, – Кармазін

Пройшов рік, а на запитання,поставлені Президенту П.Порошенко, він так і не відповів!

Хоча як сказати-це інтерв’ю давалось трьом каналам одночасно-каналу “Планета”, який так любили прості люди, вже нема-спочатку його виключили з “Воля-кабель”,що охоплює найбільші міста України, а потім з супутника , з шведського супутника по визнаному судом наклепницькому листу голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення, без рішення самої Нацради.

З 6 лютого,коли на вулиці був 19-градусний мороз,Ахметовський ДТЕК, допомогаючи російсько-терористичним підрозділам, відключив від живлення і регіональний канал “КАПРІ”, який базується в Покровську, колишньому Красноармійську,спасаючись від холоду в приміщенні,де порвало батареї, журналісти продовжили віщати в тому числі на окуповані територіі ,Донецьк,Горловку.

100-метрова антена це дозволяє! Ні,не та антена,яку хочуть в Мінстеці побудувати і у враженій бацилами сепаратизму Донецькій військово-цивільній адміністраці,а та,яку побудували самі люди без державних затрат!

Яка мета відключення українського каналу? Забезпечення перемоги “руського міра”. Як не дивно,на сторону журналістів-патріотів, на чолі з майданівцем, багаторічним шахтарем Віктором Прилепським,стала НКРЕКП як державний регулятор, зобов’язавши підприємство Ахметова відновити електропостачання. Та хіба він колись дотримувався Закону, маючи в кишені 2 фракції Парламенту та маючи неофіційну угоду про розподіл впливу з Президентом? Не виконав ні в передбачений 5-денний термін,ні пізніше! Накінець рішення суду-негайно підключити енерго живлення,але й його не виконали!

Бензиновий генератор у журналістів допомагає доносити правду на не окуповану і окуповану частину України без участі Держави! А в цей час ми упіваємось “Безвізом”,замовчуючи,що агенти Московії в самому центрі Київа , в Парламенті, в АП!

І чому нас перемагають в ідеологічній гібридний війні? Часто задають питання бійці і їх командири на фронті, ось вчора ще один комбат задавав подібне питання. Відповідь очевидна-гібридні вожді у нас, тому й перемагають вони! Ітак,з 3-х каналів, які брали інтерв’ю один “зачистила влада”, другий знищують сепаратисти за мовчання враженого сепаратизмом Донецького СБУ, який більше цікавила торгівля вуглем і постачання породи на теплостанції, тобто “живі”гроші , а не якась там держбезпека України . Було сподівання на центральний апарат СБУ, на РНБОУ, та де там! Вони навіть не виявились здатними захистити власні підрозділи контрпропаганди і технічного забезпечення, нібито коштів не вистачило. Ні,не грошей,а совісті і мозгів! Текст присяги підзабули, а давалась вона Украіні, а не Ахметову, Пінчуку чи Фірташу з Льовочкіним!

Жодна з так званих опозиційних нині,а зовсім недавно владних фракцій в Парламенті цих питань не піднімає,і на дозованій свободі слова у Пінчука,куди партію Захисників Вітчизни 4 роки не допускають і на так званому “громадському”,і на каналі “чесних”новин,який ретранслювався телеканалом “КАПРІ”,ні на “Украіні”без України в серці з піаром фонду Ахметова,ні на Інтері,пуповиною зв’язаному з ФСБ через засновників…Згадаймо древніх:”і це пройде”,”так буде не завжди”!Переможе Український Народ!

1

0090654

Юрій Кармазін


Теги статьи: Кармазін Юрійбезвізовий режимПорошенко

Дата и время 13 июня 2017 г., 12:00     Просмотры Просмотров: 1289
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Геннадий Кернес делает из Харькова электоральный анклав для Порошенко
Клюшки для хлопцев, у которых нет коньков — это как томос для самого бедного в Европе народа
Порошенко о «киборгах»: Во многих странах есть миф о кучке героев, приведших к победе. У нас − реальность

Лещенко рассказал о том, что Порошенко и его командой скоро займется ФБР
Порошенко пообещал восстановить Донецкий аэропорт
Порошенко сделал хитрый ход против конкурентов на президентских выборах

В Черкасской области на встречу с Порошенко свозили людей и запускали их по спискам
Томос в обмен на 60 бюджетов Волыни
"Не участвуйте во лжи". Аваков намекнул Порошенко, что не даст ему развернуть "сетку" по скупке голосов

В Счастье Луганской обл. появится военно-гражданская администрация
Зеленский, вслед за Порошенко заявил, что передал свой российский бизнес «в управление»
«А где коньки»: Порошенко после скандала в соцсетях подарил детям клюшки

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.901576