АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Бойовики отримали наказ організувати партизанські групи

Бойовики отримали наказ організувати партизанські групи
Бойовики отримали наказ організувати партизанські групи

Бойовики з ДНР організували на території України свій партизанський рух. Передбачається, що «днровські партизани» будуть забезпечувати бойовиків схронами зі зброєю на незайнятій ними території, а також проводити різного роду диверсійну діяльність.

Про це в соцмережі повідомляє керівник групи «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук, новину передає Преса України.

«Штаб партизанської боротьби на окупованих Україною територіях», який знаходиться в Донецьку и функціонує в рамках терористичної організації «ДНР», проводить організаційний етап своєї діяльності. Зокрема, поза контрольованої бойовиками території створюються схованки зі зброєю і вибухівкою, йде активна інфільтрація бойовиків, створюються структури інформаційно-психологічного впливу. Підпільна мережа ретельно законспірована і охоплює не тільки територію Донбасу», - повідомляє Тимчук.

Відзначається, що куратори «бандитського руху» поставили перед ними завдання влитися в ряди «добровольчих підрозділів» та волонтерських організацій, а також впровадитися в проукраїнські організації, щоб вести свою руйнівну діяльність зсередини.

«Каналами «ДНР» пройшов припис про впровадження «агентури» у проукраїнські організації, волонтерський рух, добровольчі підрозділи та органи місцевої влади на території, контрольованій українською владою», - зазначає військовий експерт.

http://uapress.info/


Теги статьи: Сепаратисты

Дата и время 26 октября 2014 г., 14:44     Просмотры Просмотров: 1306
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 июня 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте