АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -8°C
Днепр: -9°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -6°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Деканоидзе – беспринципный человек с двойными стандартами

Деканоидзе – беспринципный человек с двойными стандартами
Деканоидзе – беспринципный человек с двойными стандартами

Після вчорашньої передачі на ZIK, яку веде Михайло Саакашвілі, я вирішив написати кілька слів про деяких «великих реформаторів», які брали активну участь у реформах в Україні.

Хочу в першу чергу зауважити, що люди, які погодилися брати участь в реформах, не повинні залишати все і тікати після перших невдач. Вони повинні боротися за те, що хотіли і планували зробити. І тільки тоді, коли звільняють такого реформатора, можна собі зізнатися, що приклав максимум зусиль для того, щоб щось змінити, але мені не дали (а не після першого публічного конфлікту кинути все і поїхати з України).

Невже, приймаючи пропозицію зайняти посаду міністра економічного розвитку, пан Абрамовічус думав, що як тільки він сяде в крісло, все піде як по маслу, і він увійде в історію, як великий реформатор? Найбільшою його заслугою, яку він вчора озвучив, було підняття керівникам держпідприємств платні до небес, і звідси його висновок, що після цього в Нафтогазі з’явились прибутки. Пане бувший реформатор, ви забули одну маленьку деталь, що в Нафтогазі з’явилися прибутки після підвищення плати за газ для населення в рази, а керівництво Нафтогазу не було готове до такого потоку грошей і не встигло розробити схеми для їх розкрадання. А зараз вони вже оговтались від такого щастя і більше прибутків не буде. Не для того вони піднімали ціни на газ.

Як в басні Крилова – і щуку кинули у річку. Так само й тут: злодіям-чиновникам підняли зарплати до небес, щоб вони могли ще більше красти і спокійно жирувати за ці гроші, посилаючись на свої зарплати на фоні 80 відсотків бідних українців.

Хіба це реформи? Хіба це міністр-реформатор? Для мене це людина абсолютно некомпетентна, дилетант і нарцис. Одним словом «великий пшик».

Я хочу щоб всі, хто буде читати мій блог, не подумали, що я якимось чином підтримую бандитів, які захопили владу і зараз утримують її. Ні. Я просто констатую факти і висловлюю свої думки, а погоджуватися чи ні – ваша особиста справа.

Злочинці при владі спеціально назбирали на закордонних смітниках таких горе-реформаторів, які нічого не розуміють в реформах, для двох речей – щоб за їх спиною можна було робити все, що вони хочуть, і друге – щоб показати людям, що західні спеціалісти ні на що не здатні і тільки наші злодії можуть щось робити.

Хочу розповісти один випадок, який кілька років тому стався в Канаді. Коли з’явилась вакансія Голови національного банку, канадці об’явили міжнародний конкурс і взяли іноземця, який входив у п’ятірку найкращих фінансистів світу. Коли керівництво Канади запитали, чому вони взяли іноземця, а не своїх спеціалістів, відповідь була такою: спеціалісти у нас є, але ми взяли найкращого в світі. Ось так набирають спеціалістів, якщо дійсно хочуть зробити державу кращою або найкращою, як у випадку з Канадою.

Хочу зупинитись на одній персоні із цього вчорашнього шоу – Хатії Деконаїдзе.

Коли я пишу її ім’я – мене аж вивертає від тої брехливої, некомпетентної, безхребетної людини з подвійними стандартами, яка видає себе за великого реформатора.

Про цю людину я не можу сказати ні одного доброго слова. І так само думають ті люди, які мали нещастя хоч якимось чином зіштовхнутися з байдужістю цієї, в першу чергу жінки, матері, а вже потім "Фунта" в ролі Голови Нацполіції України.

Цю негідницю на все життя запам’ятає двотисячний колектив Житомирської кондитерської фабрики і найбільше – сімсот матерів-одиначок, які в один момент залишились без роботи і засобів до існування.

Дякуючи цій горе-поліцейській, яка направила сотні своїх головорізів, щоб силою, без жодних документів, захопити і знищити одне з найкращих підприємств України, ігноруючи десятки звернень працівників, журналістів, активістів і просто небайдужих людей. Сльози цих людей ляжуть тяжким прокляттям на цю брехливу потвору, яка так себе поводила протягом всієї каденції на цій посаді.

Все це я пишу не від себе. Це крик душі цих людей, проти яких ця потвора, використовуючи своє становище, порушуючи закон, прислужуючи бандитам з «Бандитського фронту» і Петі Безвізу, чинила злочини. Злочини проти тисяч працівників фабрики і їх сімей. А тепер вона має сміливість виходити на ТВ з промовами.

Люди в Житомирі з нетерпінням чекають зміни влади, коли ця негідниця, як і всі інші, понесуть повну відповідальність за свої вчинки. Я хочу запевнити всіх людей, які постраждали від таких негідників, як Деконаїдзе, що я не відступлюся до того моменту, поки всі ці гади не отримають по заслугам, де б вони не були.

Достовірність моїх слів ви можете побачити на відео, яке я долучив.

І останнє.

Шановний Михайло Саакашвілі, звертаюсь до Вас як до людини, яку я поважаю і яка заслуговує на повагу всіх українців. Ви сьогодні ведете боротьбу з негідниками, які обдуривши народ, захопили владу в Україні і ведуть країну разом з людьми до загибелі.

Ви вступили з ними безкомпромісну боротьбу, і за це Вам велике дякую від нашого колективу і від мене особисто. А також Ви маєте велику підтримку від нас всіх і велике наше бажання побачити Вас на найвищій політичній орбіті України. Ми віримо, що сьогодні в Україні немає більш відданої людини для добра народу, як Ви, і ми всі віримо, що Ви зможете повести Україну правильним шляхом до зростання і великих перемог.

Але хочу Вас попросити не псувати свій імідж таким сміттям, як Деканоїдзе, Абромавічус та іншими псевдореформаторами.

Злочинці, які захопили владу в Україні: Порошенко, Турчинов, Аваков, Яценюк, Гройсман, Парубій, Грицак, Півторак, Луценко, Петренко, Пашинський, члени «Бандитського фронту», члени «Блоку панамських патріотів», Гонтарєва.

Всі вони скоро отримають вирок Справедливого Народного Суду і понесуть відповідальність за всі злочини.

Вони не втечуть, їх чекає відповідальність. ВЖЕ СКОРО. 

 


Теги статьи: УкраинаРеформаМихаил СаакашвилиДеканоидзе Хатия

Дата и время 15 июня 2017 г., 18:12     Просмотры Просмотров: 1998
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Украина на одном уровне с Индией. Опубликована карта стран с рейтингом безопасности для туристов
В Украине расторгнутый договор могут признать недействительным – Верховный суд
Монетизация субсидий должна быть проведена в кратчайшие сроки – Порошенко

ГСЧС объявила о штормовом предупреждении в Украине
Украина уже более тысячи дней живет без российского газа
В Украине катастрофически растет уровень безработицы

Крым может повторить судьбу Прибалтики в СССР, – экс-посол США
Новый удар Путина по Украине: в США бьют тревогу, а в Германии считают прибыль
Президент Грузии объяснила, почему могла поздравить Украину с Томосом, но не стала

Омелян: Гиперлуп – единственный шанс вырваться из вечного круговорота зрад
В Украине до конца года подорожают овощи: сколько придется платить
Порошенко назвал 2018 год рекордным по росту ВВП Украины

Комментарии:

comments powered by Disqus
16 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.143582