АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 18°C
Днепр: 18°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 16°C
Львов: 10°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

За отруєння дошкільнят керівникам освіти Мелітополя начистили лиця маргарином (відео)

За отруєння дошкільнят керівникам освіти Мелітополя начистили лиця маргарином (відео)
За отруєння дошкільнят керівникам освіти Мелітополя начистили лиця маргарином (відео)

Мешканці Мелітополя висловили своє обурення неякісним харчуванням дошкільнят і нереагуванням місцевих чиновників на запити змінити ситуацію. Це вилилось у насильне «годування» магарином, яким кормлять дітей замість масла, начальника управління освіти Мелітопольської міськради (Запорізька область) Ігоря Єлісєєва. Про це свідчить відео, опубліковане на Youtube 24 жовтня користувачем Михайло Кумок.

У робочий кабінет до Єлисєєва прийшли громадські активісти і батьки дітей, які торік отруїлися у дитсадку. Вони навели чиновнику дані лабораторного дослідження, яке свідчить про те, що зразки масла, яке взяли в одному з дитсадків Мелітополя, взагалі не містить молочних жирів, тобто це маргарин. І є ймовірність, що саме цей неякісний продукт став причиною отруєння дітей.

Активісти зауважили, що звернулися до Єлісєєва місяць тому з проханням надати роз’яснення і усунути порушення, пов’язані з неякісним харчуванням дітей, однак досі не отримали жодної відповіді.

У відповідь чиновник заявив, що «ми зараз опечатали все масло» і «дані у прокуратурі».

У цей момент до кабінету увійшли невідомі особи у балаклавах, які заставили Єлісєєва спробувати маргарин, яким він, за їхніми словами, годує дітей. Єлісєєв пообіцяв, що поскаржиться на дії невідомих в міліцію.

Jeliseev Jeliseev2

Нагадаємо, у березні 2013 року прокуратура встановила, що дітям у мелітопольських дитсадкахдавали маргарин замість масла. Також прокуратура вказала на порушення щодо санітарних умов при доставці товару.

Цю продукцію дошкільнятам постачала ФОП Замніус Тетяна Жоржівна. У січні минулого року вона виграла тендер Управління освіти Мелітопольської міськради на поставку дитсадкам до кінця року 18,5 т вершкового масла жирністю 72,5% без рослинних добавок на суму 590 тис грн., тобто за ціною 31,90 грн/кг. Хоча за даними Мінекономрозвитку, середня ціна вершкового масла 72-73% жирності у період підписання договору в області становила 52,56 грн/кг.

Прокуратура подала в суд з вимогою розірвати вказану угоду, однак у задоволенні позову суд у липні минулого року відмовив. Він встановив, що підпис підприємиці у договорі з управлінням освітипідроблений. Його поставив її родич, а не вона сама. Оскільки договір, фактично, не був укладений з підприємицею, то суд і не може визнати його недійсним. А неналежна якість продукту, постачання якого фактично здійснювалася до дошкільних закладів, повинна досліджуватися в межах кримінального провадження, вказав суд.

У серпні минулого року Єлісєєв заперечував, що поки тривав судовий розгляд справи, то діти у дитсадках продожували їсти маргарин. «Цього продукту не могло бути у дитсадках ні теоретично, ні практично. Ні, однозначно», – заявив тоді чиновник.

Ігор Єлісєєв очолив управління освіти Мелітопольської міськради наприкінці літа 2013 року. До нього, починаючи з 2002 року управлінням керував Микола Карандаш, який у 1998-2002 роках був мером Мелітополя. Пауза на цій посаді у Карандаша виникла у 2007-2009 році, коли він відстоював своє право на посаду в суді. Протягом цього періоду міським управління освіти керував Єлісєєв.

Після скандальної закупівлі у січні 2013 року, наступні закупівлі вершкового масла мелітопольське управління освіти вже під керівництвом Єлісєєва провело у жовтні 2013 року та у березні 2014 року, коли було закуплено відповідно 9 т масла на суму 495 тис грн. (54,95 грн/кг) і 18,5 т на суму 1,05 млн грн. (56,50 грн/кг). Обидва тендери виграв ФОП Коротких Володимир Сергійович.

Останнє повідомлення про отруєння сімох дітей у дитсадку у Мелітополі з’явилося 15 жовтня цього року. У той же день Єлісєєв припустив, що це не харчове отруєння, а ротавірус. А лікарі СЕС через кілька днів встановили, що у дітей харчова токсикоінфекція.

Люди у масках у дворі мелітопольського управління освіти також змусили спробувати маргарин заступника Єлісєєва – Ігоря Судакова.  Від осіб у балаклавах він втік на своєму автомобілі «Ауді».


Наши Гроши


Теги статьи: Елисеев ИгорьМелитополь

Дата и время 27 октября 2014 г., 10:26     Просмотры Просмотров: 6110
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.041791