АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: 1°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Екс-міністр економіки: Влада приховує переддефолтний стан економіки

Екс-міністр економіки: Влада приховує переддефолтний стан економіки
Екс-міністр економіки: Влада приховує переддефолтний стан економіки

На засіданні круглого столу на тему «Що буде з економікою України після виборів?» колишній міністр економіки Віктор Суслов фактично спрогнозував дефолт в країні найближчим часом.

Цю новину передає «Преса України».

За словами Суслова, чинна влада не хоче вникати в глибину економічної кризи, тоді як країна близька до фінансового краху і оголошення дефолту. І колишнього міністра економіка не влаштовує, що у Верховну Раду пройшла велика кількість депутатів, яким ця тема абсолютно невідома і навряд чи від них варто очікувати конкретних заходів.

«Дефіцит зведеного платіжного балансу досяг величини близько п’яти мільярдів доларів. Дефіцит рахунку поточних операцій - 3,3 мільярда, дефіцит рахунку операцій з капіталом і фінансових операцій - 1,6 мільярда. Йде відтік інвестицій з країни, збільшення відтоку валюти в готівковій формі», - перерахував основні проблеми Суслов.

Екс-міністр економіки переконаний, що влада повинна вжити термінових заходів, в тому числі й політичного характеру, оскільки вирішувати економічні проблеми можуть лише професіонали, а не люди, які отримали призначення за принципом квотного розподілу портфелів у Кабміні.

«Треба визначатися з нашими відносинами і з СНД, і з Росією, з участю в зоні вільної торгівлі з Євросоюзом, і з питаннями підвищення конкурентоспроможності наших товарів на цих ринках», - підсумував Суслов.

В іншому випадку Суслов очікує оголошення дефолту в Україні вже до кінця року, про що в останні тижні активно говорили у кулуарах парламенту, оскільки президент Петро Порошенко вже позначив таку можливість перед майбутнім більшістю у ВР.

http://uapress.info/


Теги статьи: ЭкономикаСуслов Виктор

Дата и время 28 октября 2014 г., 19:13     Просмотры Просмотров: 2286
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.137494