АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 18°C
Днепр: 16°C
Одесса: 18°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 16°C
Львов: 8°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 9°C
Ровно: 10°C

Лещенко: Очільник МВС є «смотрящим» за міністрами

Лещенко: Очільник МВС є «смотрящим» за міністрами
Лещенко: Очільник МВС є «смотрящим» за міністрами

Усередині українського політикуму виник своєрідний «острів Авакова», а за рівнем впливу очільник МВС уже наздоганяє прем’єр-міністра.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу з Олегом Борисовим на телеканалі ZIK заявив Сергій Лещенко, народний депутат України.

Гість програми зауважив, що у тому, що створив очільник МВС Арсен Аваков, він вбачає ознаки можливого недемократичного захоплення влади.

«Усередині українського політикуму у нас виник своєрідний «острів Авакова». Там є Аваков, як велика політична фігура, який на сьогодні за своїм впливом уже наздоганяє прем’єр-міністра, будучи лише одним з членів уряду, лише міністром. Тобто жодне рішення в уряді без згоди Авакова не проходить, він має своєрідне вето. Він – «смотрящий» за міністрами від «Народного фронту», які ходять до нього на звіт. Навіть Коломойський приїжджав у МВС до Авакова вирішувати питання, знаючи, що він є людиною, яка впливає на «Народний фронт» у КМУ», – заявив Сергій Лещенко.

Як наголосив депутат, в Арсена Авакова є свої «піар-діячі», а мова йде про Антона Геращенка та Зоряна Шкіряка.

«У нього є бізнесово-корупційне крило: це колишній заступник міністра Сергій Чеботар, депутат Котвіцький, відомий тим, що вивів 40 мільйонів доларів на Панаму. У них є бізнес-партнер, зокрема, у Котвіцького, так званий кримінальний авторитет «Саша Браслєт». Нещодавно Котвіцький отримав під свій контроль родовища літію в Україні. Він є своєрідним «смотрящим» за певними галузями, у тому числі які стосуються міністерств у підпорядкуванні «Народного фронту», – заявив гість програми.

З його слів, у підпорядкуванні Авакова також є силовий підрозділ, куди входить Ілля Ківа. Останній нещодавно розпочав процес набору у «народні дружини» людей, які начебто мають стежити за громадським порядком.

«Але це все викликає серйозні сумніви. Я думаю, що це дуже небезпечно, особливо враховуючи те, що свого часу Аваков стояв біля витоків батальйонів. Його вплив на українську політику набагато більший, ніж виглядає ззовні», – резюмував Сергій Лещенко.

Депутат наголосив, що така людина, як Аваков, має діяти у межах закону. Натомість, продовжив депутат, за «схему» із наплічниками, де був задіяний син міністра МВС, так ніхто і не був покараний.

«Звичайно, якщо він є одним із акціонерів влади, то прибравши звідти Авакова, ми можемо отримати розвал усієї конструкції», – заявив гість програми.


Теги статьи: АваковМВСЛещенко Сергей

Дата и время 30 июня 2017 г., 10:39     Просмотры Просмотров: 1606
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Изменилось ли ваше отношение к Владимиру Зеленскому за последний год?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.357767