АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Рубль девальвує в пошуках нових антирекордiв

Рубль девальвує в пошуках нових антирекордiв
Рубль девальвує в пошуках нових антирекордiв

З ранку 29 жовтня на Московській біржі російський рубль продовжує встановлювати нові рекорди падіння, впевнено рухаючись до позначки 43 рубля за один американський долар.

Цю новину передає «Преса України».

Днем раніше долар впевнено взяв позначку в 42,5 рубля, тоді як євро закріпився вище 54 рублів. Станом на 10:15 29 жовтня за один американський долар просять вже 42,75 рубля, тоді як євро торгується вище позначки 54,41 рубля.

Таким чином, російський рубль за кілька годин торгів на Московській біржі втратив в районі 0,7% по відношенню до прогнилих європейській і американській валют. Експерти відзначають, що останні дні для рубля на валютному ринку починають з традиційного падіння, після чого фіксуються кілька разів все нові рекорди.

А оскільки в 20:00 по Києву керівництво Федерального резерву планує оголосити підсумки дводенного засідання, на якому очікується оголошення про закриття програми кількісного пом’якшення, то динаміка на валютних ринках може зберегти курс на зміцнення долара.

«Останні кілька днів для російської валюти складаються за одним сценарієм: торги відкриваються з гепом вгору по парам долар/рубль, євро/рубль, протягом дня ставляться нові рекорди, після чого можлива деяка корекція. Варто відзначити, що вже сьогодні в 21:00 по Москві будуть оголошені підсумки дводенного засідання Федрезерву, від якого залежить подальша динаміка долара на валютному ринку», - поділився своєю думкою фінансовий аналітик Михайло Поддубскій.

В цей же час на курс рубля тисне інформація, що компанія «Роснефть» просить виділити 2 трильйона рублів з Фонду національного добробуту, а 2,4 трильйона рублів, що демонструє «міцну» фінансову ситуацію в одній з найбільших нафтовидобувних компаній в світі.

http://uapress.info/uk/


Теги статьи: Рубль

Дата и время 29 октября 2014 г., 13:33     Просмотры Просмотров: 1713
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

За кого бы вы проголосовали на выборах мэра Киева?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.122414